Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hordanál I <3 VIETNAM feliratú...

Hordanál I <3 VIETNAM feliratú pólót?

Figyelt kérdés

ma a suliba láttam egy 17körüli srácot, akin ilyen póló volt..És az egész osztályom őt csekkolta kb, szóval nem csak én lepődtem meg..

Miért pont Vietnam? Mit szeret benne?

Vagy akkor miért nem LONDON, vagy akármi, aminek esetleg értelme is van?


2011. szept. 7. 18:47
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Neked a LONDONnak, neki a VIETNAMnak van értelme. Problem? Én sem szeretem, sőt egyiket sem, de honnan tudod miért hordja?
2011. szept. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Honnan gondolod, hogy nincs értelme? Vagy ha annyira izgat, akkor miért nem kérdezted meg tőle?
2011. szept. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Hát de mit szerethet Vietnamban?
2011. szept. 7. 18:56
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Mert Te mit szeretsz Londonban?....
2011. szept. 7. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
De röhejes vagy, attól hogy Vietnámot szereti még van értelme. -__-
2011. szept. 7. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Idióta vagy kérdező...
2011. szept. 7. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

De utálom ezt, hogy az embereknek nincs jobb dolga, mint egymást figyelni távolról és kibeszélni... Miért nem tudnak az emberek a saját dolgukkal foglalkozni?? Hálát adok az égnek, hogy engem nem érdekelnek az ilyen dolgok. Viszont idegesítő a tudat, hogy engem is ugyanígy figyelnek mások és kibeszélnek.

Ha annyira érdekel miért vette fel, kérdezd meg tőle.

2011. szept. 7. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Nézd, találtam neked sok I love Hungary feliratú pólót. Szerinted ha eljön egy külföldi, vesz egy ilyen pólót és otthon felveszi, akkor őt is körberöhögik és ilyen kérdéseket tesznek fel h miért Hungary, miért nem olyan, aminek értelme is van.....

A csávó is nyilván volt Vietnámban, vagy egy rokona vette neki ott a pólót és fel akart vele vágni. Vagy egyszerűen csak ez volt az első póló, ami a kezébe került korán reggel félálomban és gyanútlanul eszébe sem jutott, hogy majd egy osztálynyi gyerek erről fog beszélni...

2011. szept. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Utolsó, ezek már érvek voltak, még ha oltás is volt, kösz..
2011. szept. 7. 19:18
 10/15 anonim ***** válasza:
Szereti a vietnámi ruhaipar termékeit :D
2011. szept. 7. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!