Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Gáz egy ilyen feliratú pulcsi? ->

Gáz egy ilyen feliratú pulcsi? ->

Figyelt kérdés
Az van ráírva, hogy "celebrity". Én egyáltalán nem gondolom magamról, hogy rám illene, és nem is rajongok a "celebekért", de ezt a pulcsit nem én választottam, hanem ajándékba kaptam. A színe, a fazonja tetszik egyébként, mert cipzáros, kapucnis piros pulcsi, csak ez a felirat talán cinkes, főleg, hogy húszas éveim elején járok, nem tudom, akkor nem gáz-e. Mit gondoltok? (Lány vagyok.)
2011. szept. 28. 14:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ma már semmi nem gáz..
2011. szept. 28. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

szerintem nem gáz :D


nekem meg van egy pólóm amire valami olyasmi van írva hogy cute girl vagy mi -.^


akkor már énse vehetném fel mert nem hogy aranyos nem vagyok,még ronda is...


de végülis így maga a pólónak a színe meg minden tetszik :)


13l

2011. szept. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
a celebrity ünneplést is jelent. vagy vmi ilyesmit.:d
2011. szept. 28. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
46%
Ne akadj fenn ilyen apróságokon!:) Vannak az életben ennél fontosabb dolgok is:) 22F
2011. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 Ki az a jancsi? válasza:
:Dlowok ba*d meg ha neked tetszik akkor mi lenne a problem???
2011. szept. 28. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

1. Szóval amúgy gáznak tartanád, csak a mai világban nem. Nem baj, én is így vagyok vele, köszi a választ. :)


2. Végülis... bár én se vagyok egy kifejezett szépség.


3. Köszönöm, nagyon aranyos vagy, de sajnos nem jelent ilyet. Legalábbis a szótáram szerint az máshogy van.


4. Persze, tudom, hogy fontosabb ezer más dolog, csak állandóan az öltözködésem miatt piszkálnak, mert nem annyira átlagos. És már unom. :D Nem akarok már megint középpontban lenni emiatt. És nem akarom azt hallgatni (persze a hátam mögött), hogy "Na bazz, azt hiszi magáról, hogy fontos ember, és milyen beképzelt."


Hát nem tudom, hogy hordani fogom-e. Annyira nincs sok pénzünk, hogy másikat vegyek, de lehet, hogy tudom nélkülöni. :)

2011. szept. 28. 15:02
 7/11 A kérdező kommentje:
5. Az a baj, hogy nekem se tetszik. Mármint a felirat. Ha az nem lenne, akkor tetszene. Nem szeretem a celeb-világot meg a sok média hülyeséget. :)
2011. szept. 28. 15:05
 8/11 anonim ***** válasza:

le lehet szedni/szedetni, gondolom nem hímezve van, bár akkor is meg lehet oldani.

nekem egy fekete-sárga ROCK feliratú pulcsim van és hát csillogós betűkkel... de lekapartam róla persze óvatosan, hogy ne rongáljam a cuccot :D

2011. szept. 28. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem nemrég megtetszett egy póló, tiszta édi volt, meg le is volt árazva, és azt írta rajta, hogy HUG ME... Nem mertem megvenni :). Ám sztem a Celebes felirat nem olyan gáz sztem, ha én kaptam volna, és tetszene a fazonja, viselném.
2011. szept. 28. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Nem gáz. Ma már szinte semmi sem gáz. Nézd meg a mai tiniket hogy öltözködnek... ja és vannak kivételek
2011. szept. 28. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!