Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mikortól érdemes hordani a...

Mikortól érdemes hordani a ballonkabátot? Milyen lábbelit válasszak hozzá?

Figyelt kérdés

[link]

Van egy ehhez hasonló ballonkabátom. Arra lennék kíváncsi,hogy már most hordhatnám vagy még túl korai? Elég szeszélyes még az időjárás,egyszer nagyon meleg van,egyszer meg majd' megfagyok. Reggel mindig hideg van,amikor indulok,de délután meg borzasztóan meleg. Milyen lábbelit javasoltok hozzá? Télre ez a kabát biztos,hogy nagyon vékony lenne,akkor már szövetkabátot fogok hordani. Szerintetek?


2011. szept. 8. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van ballonkabátom. Én még nem, majd csak későbbtől fogom hordani, mikor már reggel kevés a pulcsi és délután nincs gatyarohasztó meleg. Az enyém halvány barna. Semleges magassarkút, középbarnás (színben hozzá passzoló vagy sima fekete) tornacipőt veszek fel hozzá.
2011. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Hát én ma szívesen felvettem volna. Ha melegedik, leveszed és kés. Szerintem balerina cipővel ugyanolyan jó, mint kis/magas sarkúval. De szandál/papucs nem megy hozzá
2011. szept. 8. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
nekem ugyanilyen kabataom van a promodbol :) imadom. valami finom kis sallal, es balerina cipo, amig nincs olyan hideg, aztan sztem bokacsizmaval is meg elmegy, ha kicsit jobban beoltozol ala... de botaszkit ehezz semmikepp sem vegyel fel.
2011. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!