Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol kaphatok KÉK műbőr dzsekit?

Hol kaphatok KÉK műbőr dzsekit?

Figyelt kérdés

A neten kinéztem egyett de azt már megvették és az egy db volt. A városba is szétnéztem egy helyen találtam de az is sötétkék sőt már majdnem fekete volt. De az nekem nem tetszett. Aztán még találtam egy kék-fehéret, márkás. az jól nézett ki de 13 ezer forintba került annyit meg nem adnék egy dzsekiért. A neten folyamatosan nézem de nem találok.

A kérdés az is lenne, hogy lehet-e kapni a kínai ruhás piacon? vagyis, hogy valószinű , hogy lenne-e , hogy van ?


Valami ilyesmit keresek ( ezt néztem ki eredetileg csak ugye már megvették : [link] )


Vagy nem tudja valaki, hogy hol kapok ilyet? valami elfogadható áron..


köszönöm a segítséget!


15/l


2011. szept. 10. 14:11
 1/1 anonim ***** válasza:

Hat amikor meglattam a kerdesed az elso gondolatom azvolt : talan neprajz kutato vagy?XD


de a viccet felreteve h&m-ben tudsz ilyet venni, esetleg h&m oldalalarol rendelni..:)


16l

2011. szept. 17. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!