Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek ez a csizma...

Szerintetek ez a csizma megfelelne télre?

Figyelt kérdés

Mármint, tudni szeretném, a ti tapasztalataitok alapján, az ilyen fajtákban nem kényelmetlen a téli séta? Mennyire felelne meg? Ti felvennétek?:

[link]


2011. szept. 10. 19:51
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
szerintem megfagyna a lábad benne!!!:S
2011. szept. 10. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Van egy hasnoló őszi csizmám, van rá védő spray és hasonlók, de nem nagyon ajánlom télre. Akkor veszem fel, ha 5 percet kell utcán lennem amíg elsétálok a metróig, utána hamar átfagyhatsz.
2011. szept. 10. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Jó, azt még meg tudom oldani (aláveszek lábmelegítőt!) De engem főleg a járás, séta érdekelne. Sokkal nehezebb akkor, ha pl csúszik a járda?
2011. szept. 10. 20:03
 4/6 anonim ***** válasza:
Hát ahhoz jó lenne tudni, hogy milyen talpa van... arról sajnos nincs kép. Esetleg üzletben láttad?
2011. szept. 10. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mikor elkezd havazni, és épp csak egy kis réteg van az úron akkor baromira csúszós, én egymás után 2szer is elestem úgy hazafelé, mázlim, hogy nem kaptam agyrázkódást úgy elvágódtam mert annyira csúszott a talpa.... És ugyanitt vettem, szóval sanszos, hogy... De amúgy ha egy normálisabb réteg esett le akkor én tudok menni benne.
2011. szept. 10. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Tavalyelőtt nekem is hasonló csizmám volt, nem egyszer seggre ültem benne. Szerintem télre nem valók a magassarkú csizmák, bármennyire is jól néznek ki. Én csak akkor hordom, amikor nincs hó és nem csúsznak az utak. Ha csúszik minden, mint az állat, maradok a jó öreg hótaposónál, vagy a jól bevált UGG csizmáknál. Meleg, nem csúszik, divatos, de mégis egyedi.
2011. szept. 10. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!