Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol vehetnék tornadresszt?

Hol vehetnék tornadresszt?

Figyelt kérdés
Interneten szeretnék rendelni tornadresszt, mert a környékünkön egy boltban sem árulják. 16 éves vagyok, új tanárt kaptunk és kérni fogja a dresszt tőlünk. Mi próbáljuk ki sírni hogy ne kelljen de nem érdekli őt, mert sok olyan diákja volt akik nem hordták és fel fáztak meg frusztrálja ha a póló kézenálláskor vagy más egyébgyakorlatoknál felcsúszik. A tesitanárunk nő, elég szigorú szóval októberig adott haladékot hogy addig mindenki be szerezzen magának egyet. Legtöbb oldal ahol néztem ott mind kis méretben árulnak. M-es méretem van de sehol nem találtam. Aki tud egy oldalt az pls linkelje be mert kell! Sajnos muszáj nem tudok mit tenni:( Köszönöm a válaszokat!
2011. szept. 11. 13:04
 1/6 anonim ***** válasza:
74%
Munkaruházatiban kerested?
2011. szept. 11. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Munkaruházatiban? nem is tudtam hogy ott is árulják. Előbb volt tesink a tanártól megkérdeztük hogy honnan lehetne szerezni, de mondta hogy sportboltokban nézzünk körül, mást ő sem tud. Na mindegy, még jó hogy infóm van. Köszi azért hogy írtál, de további válaszokat is várok.
2011. szept. 12. 12:01
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Szia. A fess honlapon a tornaruházat címszó alatt találsz elérhetőségeket. Nagy méretben is rendelhetsz, 182 cm testmagasságig, pamut és elasztikus anyagból is. Mi rendeltünk már, kiváló minőség, gyors kiszállítás, több színben (kék, piros, fekete, fehér). Budapestre ingyen hozta el a munkahelyemre a képviselő. Egyébként postaköltséggel küldik. Mindenképpen vedd fel a kapcsolatot, ne a letölthető katalógus alapján rendelj, mert az nem teljes, éppen a rövidujjú tornamez hiányzik belőle. Sok szerencsét! Majd válaszolj, hogy mi a véleményed.
2011. szept. 12. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Táncboltokban vagy sprotboltokban nézd meg! Ott lenni kell, vagyis ritmikus gimmnasztikások onnan vesznek nálunk.
2011. szept. 27. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
decathlonban is lehet kapni:)
2011. szept. 27. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Kínaikban szokott lenni, én szoktam látni még jó nagy méretekben is van ami felnőttekre való. Nagyobb turkálókban van hogy egy kosár tele van ilyenekkel, ott is van mindenféle.
2011. okt. 28. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!