Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kivasalták a gyűrt ruhámat,...

Kivasalták a gyűrt ruhámat, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Anyu nagy igyekezetében kivasalta a gyárilag gyűrt anyagú ruhámat.Teljesen kiment belőle a gyűrődés:(((

Mit tudok tenni vele? Nagyon szeretem azt a ruhámat.A sima bevizezés,az újra kimosás nem segített.Hogy lehetne újra olyan gyűrt és rugalmas mint régen?


2011. szept. 11. 22:30
 1/5 anonim ***** válasza:

Jól összegyűrve, minél kisebbre, bedugni valami kis helyre, nedvesen!

Ez talán segíthet valamit..

2011. szept. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gyűrd össze, kicsit nedvesítsd be, és szorítsd be valahova jó alaposan. Ha ez nem jön össze akkor vasalóm gyűrd össze és úgy vasald rá a gyűrődéseket, tudom kissé furán fogalmazok de ha érted mire gondolok akkor jó :)
2011. szept. 11. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
ugyanúgy már bizti nem tudod összegyűrni,ha egyszer Gyárilag vasalták olyanra,de csak azt tudom tanácsolni,amit az előző is leírt...próbáljátok vasalóval!
2011. szept. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Igen, nem mindegy hogy csak úgy össze-vissza gyűrt volt, vagy gyárilag volt belevasalva az, ami most ki lett vasalva. Ha csak gyűrt volt, akkor jó lehet az, hogy mondjuk mosás után lazán nem veszed ki a mosógépből és teregeted ki. Vagy kiveheted, de hagyd olyan gombócban, ahogy összeállt a mosás alatt.

Ha bele volt vasalva, akkor próbáljátok belevasalni, esetleg elvihetitek egy varrónőhöz vagy tisztítóshoz tanácsot kérni, talán ők vissza tudják vasalni.

2011. szept. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi,majd próbálkozok;talán lesz belőle valami:/
2011. okt. 10. 17:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!