Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni extra széles...

Hol lehet kapni extra széles szárú gumicsizmát? Lehet egyáltalán? :S

Figyelt kérdés
Olyan gumicsizmát keresek, aminek minimum 42,5 cm az átmérője a szára szélénél. Létezik ilyen Magyarországon? Vagy úgy egyáltalán...
2011. szept. 12. 12:13
 1/7 anonim ***** válasza:
30%
Hát ahogy így elképzeltem, elég béna. Minek olyan széles? Valami jelmezbálba készülsz? Esetleg kép nincs róla?
2011. szept. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%

Alapból pocsék a gumicsizma, pláne nem ekkora szárral..

Lássuk be: esőben praktikus, de sokan nem csak akkor hordják, amikor kéne..ha nem akarsz nevetség tárgya lenni, inkább ne vegyél ilyet. Gondolom nem a praktikusság miatt kell ekkora szár.

2011. szept. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Jaj bocsánat! Nem átmérőre gondoltam, hanem körméretre :S Az úgy már mindjárt más :D A Sima bolti gumicsizmák 35-37 centi körméretűek, de ezek nekem kicsik, mert a vádlim 42 centi körbe.(nem azért, mert dagadt vagyok, hanem ez mind 100% izom...és átok)

Az meg, hogy nektek más az ízlésetek nem az én bajom.

Nekem igenis nagyon tetszenek a gumicsizmák, főleg szoknyával vagy csőnacival. Nagyon bohókás és én bohókás ember vagyok.

Arról már nem is beszélve, hogy még a 100.000 forintos bőrcipő is beázik, vagy ha meg nem, minimum tönkremegy az áradásszerű esőben, vagy amikor ősszel egy hétig folyamatosan csak esik. Egyedül az acélbetétes nem ázik még be.

2011. szept. 15. 15:35
 4/7 anonim ***** válasza:
Sikerült már venned gumicsizmát? Senki véleménye ne érdekeljen, én is most vettem egyet, és már alig várom, hogy felvehessem.:) Csak tudni kell hozzá megfelelően felöltözni, bár sok embernek nehéz ezt elképzelni, ez látszik a hozzászólásokból is.:)
2011. okt. 20. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, sikerült és imádom!! :D:D Teljes mértékben egyetértek veled: tudni kell hozzáöltözni ;)
2011. nov. 2. 06:24
 6/7 pandamanci válasza:

Szia, tudnál segíteni? Nekem nem csilli-villi, divatos gumicsizma kéne, bár az se lenne rossz, de sima kertbe és téliesítve (béléssel)hóba kéne, de nekem a vádlim 48centis körbe és a lábam 42-es.

A férfi csizmák is iszonyú szűkek, én nem is értem, milyen pipaszár lábakra gyártják ezeket.

2014. nov. 6. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia, hol vettél végül gumicsizmát? Én is kb ilyen méretűt keresek.
2015. febr. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!