Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen márkájú ruhákat érdemes...

Milyen márkájú ruhákat érdemes vennem, ha egyedi akarok lenni?

Figyelt kérdés
Olyan márkás ruhákat akarok magamnak, amit nem visel minden 2. ember. Mondanátok ilyeneket?
2011. szept. 13. 15:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

hát én csak a turit vagy a külföldi honlapokat tudom javasolni.

yesstyle.com <-- itt vannak jó,de nem túl egyedi ruhák, amik senki máson nincsenek

ebay.com <-- itt vannak egyedi ruhák is.

Én ezeket a lapokat szeretem.

2011. szept. 13. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Turit? XD Ne viccelj velem! :D


Az oldalakat meg köszi, szétnézek.

2011. szept. 13. 15:40
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

mi bajod a turival?

Én szeretem, csak ott vásárlok.

[link]

Ez a legjobb ha a turikat nézed a hádások.

2011. szept. 13. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
78%

Turkálóban és nem találtam soha egyetlen normális cuccot sem, Hádákban sem, de kicsit sok mostanság az egyedi akarok lenni kérdés-

jegyezd meg, nem a ruhádtól leszel egyedi, hanem az egyéniségedtől...................főleg hogy másoktól kérsz tanácsot :/

2011. szept. 13. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem a márkaneveken múlik az egyediség, hanem a stílusérzékedtől. Engem is sokan elég egyedi stílusú fickónak tartanak, és a Replay-től a kínain át a Dolce Gabbana-ig sokféle cuccom van. C&A, Vögele, F&F is belefér. Tehát nem zsenánt megvenni egy noname cuccot sem, ha a stílusomhoz passzol és felőlem ingyen is adhat valaki akár egy Armani-t is, ha nem illik hozzám, nem fogom hordani.
2011. szept. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
66%

ha mindenképpen olyat ruhákat akarsz amik egyediek és legtöbbjük márkás akkor sztem is turi.. figyelj.. veszel föl egy maszkot ha annyira gáz neked bemenni.. -.-

mindig ott vásárolok meg egész családom.. és nekem minden második pólóm nike,adidas.. megatöbbi..

ugyh ne ugy állj a turikhoz h jajj de gáz meg minden.. menj be mert ott van az a hely ahol tényleg érdemes ruhákat venni.. és megérik az árukat.. pl.: megveszel egy 8000ftos pólót a nemtommilyen márkás boltba? turiba megkapod 200forintért..

(ha gazdag vagy akk m1.. )

2011. szept. 13. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Én is vásárolok turiban, de nem attól vagyok egyedi, hisz amit ott veszel, lehet hogy OTT csak az az egy van, de máshol is van belőle. Pl a többi turiban vagy interneten. Sokszor csinálok olyat mostanában, hogy netről (Angliából) rendelek valami klassz, egyéniségemhez passzoló cuccot és egy hét múlva a turiban is megtalálom csak ugye olcsóbban... (bár a Háda van mikor drágább, mintha valami privát angol nőtől rendelnél pár fontos, vadiúj ruhát.)

És most a reklám! :)

Az én "egyediségem"-et többnyire ezek a márkák biztosítják: ASOS, JANE NORMAN, RIVER ISLAND, E-VIE -> ezeknél különleges a dizájn és jó a minőség! De van sok Atmosphere, H&M, New Lokk és TopShop is, amik elterjedtebbek itthon is, de még a jó kategória!


Űgyis az ízlésed dominál és választ (már ha van kiforrott), én pl. azért szeretem ezeket a márkákat, mert sok viktoriánus jellegű, valamint rara, loknis stb.. ruháik vannak. :)

2011. szept. 13. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Még az előző vagyok, csak egy példa ASOS-ra:


[link]


Szerintem csodálatos és nem mindennapi!

2011. szept. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Ja, elfelejtettem mondani, hogy fiú vagyok. :D
2011. szept. 13. 19:46
 10/11 anonim ***** válasza:
17:45 vok... ha fiú vagy ha lány akkor is az vonatkozik rád amit irtam..;)
2011. szept. 13. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!