Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy fehér pólót, de...

Vettem egy fehér pólót, de csak most látom, hogy női. Szerintetek ezt gáz felvenni?

Figyelt kérdés
Teljesen nem látszik rajta küllemre. Feszül rajtam, és pont ezért is tetszett meg. Vállban az ujja fentebb van talán ez amin lehet látni, hogy női. Megvettem és most látom a bilétán hogy ladies. Sima egyszerű fehér. Annyi a baj vele, hogy fel van varrva a hónaljánál így ha felemelem a karom akkor kilátszik a hónaljam. Szerintetek gáz?!
2011. szept. 13. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
Még ha nem is látszik rajta hogy női, de te tudod,igy jól éreznéd magad benne? Mert én biztos nem... Én visszavinném a helyedben mindenképp és becserélném férfira.
2011. szept. 13. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én meg múltkor vettem egy feszülős kis háromnegyedes ujjú kardigánt. Aztán otthon láttam, hogy 8-9 évesekre való méret... :D

Szerintem hord, senkinek se fog feltűnni. De vágd ki a címkét!

2011. szept. 13. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha tetszik hordd nyugodtan, csak vágd ki a címkét. Én is vettem nő létemre férfi kockás inget, mert nem akartam hosszított és karcsúsított fazont, férfiban meg találtam jót. Szóval ha jól áll szerinted,akkor vedd fel!
2011. szept. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

ha annyira tetszik akkord hord, csak előtte vágd ki belőle a címkét. bár a tudat zavaró lesz, hogy női ruhában jársz :D

de mentségedre szóljon, hogy egyre többször futok bele ilyen hibába, hogy megtetszik valami a kirakatba bemegyek és kiderül hogy női!

2011. szept. 13. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én mindenképpen akartam magamnak ilyen boyfriend-jeans-t, de nőiben csak drágán találtam olyat, ami tetszett. úgyhogy fogtam magam, vettem egy férfit, aztán kevés varrással átalakítottam, és még most is az a kedvenc gatyám pedig már kiment a divatból. mindegy.


szóval, sztem nyugodtan hordd :)

2011. szept. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ha tetszik, akkor hordd.

Én a new yorkerben szoktam nézni a fiúpólókat, és ha olyat találok, amit szerintem egy fiú nemigen venne fel, akkor megveszem, és kész.

Max tényleg vágd ki a címkét.

2011. szept. 14. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!