Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Melyik kabátot választanád és...

Melyik kabátot választanád és milyen színben?

Figyelt kérdés

Szeretnék innen rendelni egyet, de nagy a választék és bőségzavarom van. :/

Még lent is vannak képek + még több az eladón belül...


[link]


Neked melyik tetszene??


2011. szept. 14. 15:18
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Utálni fogsz, de 20 ezer forintért innen nem vennék semmit sem. Szépek, nem mondom, de egy kabátot mindenképp fel kell próbálni, érted annyi fazon van, újjhossz, bőség, mellnél a varrás, stb. Szóval látatlanban én nem vennék semmit sem, pláne ilyen drágán. 20ezret sztem már sok befürödni. De te tudod.
2011. szept. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem a kék kabát tetszik, de leginkább az utolsó világos sok gombbal. Viszont én sem rendelnék netről kabátot, mondjuk semmilyen ruhát, maximum kiegészítőket amitt, amit az első mondott.
2011. szept. 14. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Természetesen én is félek, de most nem az árra gondoltam a kérdés kapcsán. :) Ha rendelek ilyesmit inkább nagyobbat szoktam, mert van egy jó és olcsó varrónő ismerősöm, ettől az eladótól meg már rendeltem nyáron koktélruhát majdnem ennyiért és nagyon szép. Remélem a kabáttal is szerencsém lesz, mert errefelé sajnos nincs nagy választék. Most még a C&A-ban és a Newyorker-ben is olyan unalmas színek és fazonok vannak. :(
2011. szept. 14. 15:32
 4/9 A kérdező kommentje:

Én amúgy ezen a kettőn gondolkozok leginkább, mert olyan letisztult, régi, mégis új...:


[link]


[link]


De a kettéhajló aljú lila is tetszik, csak az nem hiszem, hogy sokat takarna...

2011. szept. 14. 15:37
 5/9 anonim ***** válasza:
A második, a barna praktikusabb, és szebb is! És ha szállítás közben összegyűrődik?? Szövetnél az csúnya tud lenni.
2011. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
ha már ilyen kabátot szeretnél akkor irány az e-bay és hasonló oldalak. a vaterás cuccok 60-70%-a onnan van a maradék pedig a józsefvárosi piacról.
2011. szept. 14. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nah, nekem is az tetszik amit elsőre linkeltél. A 2. is jó, majdnem pont ilyenem van feketében, mint amit 2.nak raktál be:D
2011. szept. 14. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Tudtommal a gyapjúszövet nem gyűrőik össze tartósan.^^

Legalábbis mindig is szövetkabátjaim voltak, most is van vagy 5, de nem gyűrődnek, inkább szöszölődni szoktak...

2011. szept. 14. 15:43
 9/9 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy többnyire Ebay-ról vannak, de itt az eladó állja postát, ami már nem kevés + én nem annyira tudok angolul, hogy bármi baj esetén reklamálhassak stb, szóval nem merek magamnak. :/
2011. szept. 14. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!