Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Bőrdzsekit és bőrnadrágot...

Teakwonchuck kérdése:

Bőrdzsekit és bőrnadrágot milyen időben szoktatok hordani? Mit ajánlotok? Szerintetek októberben már el lehet kezdeni hordani?

Figyelt kérdés
15-20 fokban, mostanában?
2011. szept. 14. 19:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
93%

10 fok alatt.

és most egy kis reklám:

2011. szept. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Börnadrágom nincs szóval arról nem tudok nyilatkozni de bördzsekit már hordok a héten igaz csak reggelente, délután még nem.
2011. szept. 15. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
hol vettél bőrgatyát? :D
2011. szept. 17. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
A Westend City Centerben.
2011. szept. 17. 21:44
 5/12 anonim ***** válasza:
Szerintem kár ennyire konkrétan évszakhoz és hónaphoz kötni a bőrcuccokat. Bőrdzsekit bármikor hordhatsz, egy pólóval akár egy hűvösebb nyári estén is. A nadrág talán kicsit kényesebb, de ha már nincs 25-30 fok nappal, tökéletes. Ha pedig mégsem érzed még jól magad benne, várj egy-két hetet. Rajtam volt bőrnadrág szeptemberben is, májusban is. Az október szinte mindig okés ilyen ruhákhoz. A hozzá való cipővel is lehet kombinálni, mondjuk ősszel jól passzoló sportcipő, sportosabb cipő (lehetőleg azért bőrcipő, ne fehér tréningcipő), később csizma. Attól függ, milyen a stílusod, rocker, motoros, vagány, hétköznapi de bevállalós...
2011. okt. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Az én stílusom rocker-motoros, bár még motorom nincs, mivel 16 éves vagyok, de mindig metal zenét hallgatok, a ruháim stílusa is olyan.
2011. okt. 4. 08:25
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor szerintem egyszerű bőrcipővel fogod hordani, magasabb szárúval jól mutat. Fekete a naci?

Irigylem a merészségedet, hogy 16 évesen be mered vállalni utcára a bőrnadrágot... az emberek annyira átlagosan és kommerszen öltözködnek, hogy az már fáj. Én csak 20-21 évesen mertem bőrnacit venni, aztán felvenni utcára. Néztek is benne...viszont ha rajtam volt, hatalmas önbizalmat adott.

2011. okt. 4. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Fekete bőr nadrág, igen kényelmes viselet, viszont csak 20 fok alatt ajánlott, különben belesülök.
2011. okt. 4. 17:35
 9/12 anonim ***** válasza:
Itt a lehűlés, ma már felveheted ;)
2011. okt. 7. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaja, kössz, tudom, megjött az ősz ! Mostmár bármikor amikor kedve van az embernek hozzá.
2011. okt. 7. 14:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!