Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Dr. Martens bakancsot szeretné...

Dr. Martens bakancsot szeretnék venni 46os méretben, de valami extrémebb színben, vagy ilyen lakkos bőrből készültet. Hol lehet ilyet kapni?

Figyelt kérdés
Tehát nem a sima fekete bőr bakancsra gondolok, amit a rockzene képviselői hordanak, hanem egy picit különlegesebbre (: a fekete is megfelel ha ilyen lakkos bőrbőlvan, de a martens shopban csak 41-ig vannak ilyenek, amerikából meg nemszeretnék rendelni... van valami bolt budapesten ahol lehet venni ilyen fajtát is? Ja, és rákérdeztem hogy nem lehetne-e nekem rendelni a boltba, mert akkor úgyis megveszem ha nekem berendelik és közölték velem h nem... szóóóval tanácstalan vagyok
2011. szept. 14. 21:11
 1/2 anonim válasza:
Hát van az astoriashop és a londonport (budapesten van)
2012. szept. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
igen, és a londonportban férfi méretben csak sima feketét árulnak kb :D
2013. aug. 26. 04:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!