Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miben mennétek erre a bulira?

Miben mennétek erre a bulira?

Figyelt kérdés

Hétvégén lesz egy buli a városban.A régi idők 80-as,90-es évek szinti pop vonulatú zenéjével.DM,Bonanza,Cure,U2 stb...

Nem tudom miben illik oda megjelenni.


2011. szept. 15. 05:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

nadrág: [link]

ruha: [link]


vmi ilyesmi blézer: [link]

cipő: [link]

2011. szept. 15. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 ívy1 ***** válasza:
100%
A belinkelt cicanadrág meg a cipő tökéletes választás illenek ezeknek az együtteseknek a stílusához,meg a fényes cicanadrág pont a 90-es évek eleje körül volt divat(csak akkor még a biciklis nadrág anyagú volt). A felsőnek egy hosszú karcsúsított póló széles övvel jó lenne hozzá.
2011. szept. 15. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Akkor nem gáz,mert én is ilyesmit gondoltam,csak bakanccsal.Steel hosszú baki.
2011. szept. 15. 10:48
 4/7 anonim ***** válasza:

1. vagyok.

Nem azért linkeltem be,hogy pont ezekbe kell menned..csak valami hasonló stílusú ruhákat keress.

[link]

2011. szept. 15. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
láttad a Katy Perry Last Friday Night-ot? na abba napn jó rucik vannak Katy perry stílusa naon jó, kb olyat. [link]
2011. szept. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
vagy a gossip girlből blair stílusa [link]
2011. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ívy javaslatára teszem le a voksom ,a 90-es évek elején én már jártam diszkóba, a depeche,cure,bonanza banzáj volt többek közt a menő a fél discó feketében volt,és akkor volt egy rövid ideig cicanadrág divat,sok csaj abban volt.
2011. szept. 16. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!