Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Láttatok valahol ilyen cipőt?

Láttatok valahol ilyen cipőt?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik, de eddig semmilyen üzletben nem találkoztam vele.


[link]


2011. szept. 15. 12:51
 1/7 anonim ***** válasza:
(Nekem nem tetszik.) Szerintem várj pár hónapot vagy hetet, és a később-őszi kollekciókkal lehet jön valamelyik üzletbe ilyen vagy nagyon hasonló.
2011. szept. 15. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ilyen kellene feketében vagy szürkében és persze olcsóbban! (Én amúgy imádnám, akár hosszabb szárral is!) :)
2011. szept. 15. 13:09
 3/7 anonim ***** válasza:
ebay.com-on van 13ezerért ugyanilyen. Postával ennyi.
2011. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ok, de én magyar üzletre gondoltam, ahol fel is próbálhatom például!
2011. szept. 15. 14:34
 5/7 anonim ***** válasza:
Ennyi pénzt nem adnék érte. Nem rossz, de nem egy nagy szám. Ha látnék az utcán ilyet bárkin, nem gondolnám, hogy ennyibe kerül, és h ez ilyen "különleges" cucc.. Feketében még talán elmegy, bár nekem ez a semmilyen törpe sarok nem jön be. Vaaagy sokaknak bejön (rajtam kívül) és x idő mulva az összes kíniban ilyen lesz, 3 ezerért..
2011. szept. 15. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, hogy fogsz-e találni, mert elég szellős viseletnek tűnik, és mivel akarod felvenni, mert ha goth vagy akkor oké, de ehhez minimum egy abroncsos ruha kell, egyébként giccses lesz az összhatás.
2011. szept. 16. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Valahol lakik bennem egy kis goth, ha már tipizálni kell a dolgot, főiskolás koromban volt feketébb időszakom is, de öltözködésemet ma már nem ez alakítja, bár sok hasonló jellegű ruhám van. Szeretem őket, szépek is és kicsit úgy érzem magam bennük, mintha visszatérnék egy pillanatra az adott korba. :)
2011. szept. 16. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!