Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen pólót kapni?...

Hol lehet ilyen pólót kapni? Ti láttatok már valahol? Melyik boltban? Konkétan.

Figyelt kérdés

[link]

Ugye amint olvashatjátok, ez egy videójátékos póló, ami pontosan Szuper Márióból Yoshit ábrázolja, akiért konkrétan oda, meg vissza vagyok. =) Akkor szokott kikerekedni a szemem mostanában mindig, amikor az utcán látok pontosan ugyanilyet pólóban embereket elsétálni, sőt, a közelmúltban egy random csajszit is láttam Facebookon, aki ilyenben csinált magáról. Valahol itt Magyarországon is lehet ilyet kapni, biztos vagyok benne, csak nem tudom, hogy hol! =( Ti láttatok már? Kérem, segítsetek, nagyon fontos lenne. Én végig abban a hitben éltem, hogy ilyet csak Japánban, és a linkben említett Hot Topic nevű angol webshopban lehet kapni. (utóbbiban már nem is láttam.) Köszönöm a segítséget. =)


2011. okt. 13. 15:15
 1/8 A kérdező kommentje:
Egyébként a lánynak írtam így, ismeretlenként egy levelet, azt mondta, hogy egy olyan boltban vette, ami már bezárt. Mondom, csodálatos... -_-
2011. okt. 13. 15:17
 2/8 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg azokat az utcán mászkáló embereket, hogy hol vették! Senki nem fog megsértődni, sőt általába bóknak veszik!:)


Ne szenvedj már itt egy hete..vagy több??.. :D

2011. okt. 13. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Ja hát igen, egy emberhez, pontosabban egy kb. 6 éves kislányhoz lehetett volna lehetőségem odamenni, aki a családjával volt. Nem mertem, gyávaságomból adódóan. =) Nya majd legközelebb. Addig is várom a további válaszokat. =D
2011. okt. 13. 15:41
 4/8 anonim ***** válasza:
Vigyél már egy képet és nyomasd rá egy egyszerű pólóra. Amúgy ilyen nagy figurásakat kínai boltokban láttam itt vidéken, de pontosan ilyet még sehol.
2011. okt. 13. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ebay.com-on is vannak yoshi mintásak, talán még olcsóbb mint pólóra nyomatni...
2011. okt. 13. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
(ja így már értem, csak azt írtad hogy embereket látsz ebben sétálni, nemhogy egy darad 6 éves kislányt láttál ebben...)
2011. okt. 13. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
De, tényleg láttam a kislányon kívül is ilyen pólót embereken egy pillanatra, pl. amikor egy plázában elsétált, és én közben egy kávézóban ültem. Kínaiban én is néztem, nem volt. Internetről meg nincs lehetőségem rendelni. Egyszerűen bosszant, hogy tudom, hogy lehet kapni valahol Magyarországon, csak nem tudom, hol! T_T
2011. okt. 13. 16:21
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia.Én szerbiai vagyok, és abban a városban ahol lakok, a picon árultak nyáron, nem volt drága se. De gondolom most mérges leszel, mert ez azért elég messze van Magyarországtól.
2011. okt. 13. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!