Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » D&G övet hordhatnám, felvehetném?

D&G övet hordhatnám, felvehetném?

Figyelt kérdés

[link]


ilyen övem van, és valahogy igy hordani??

[link]


20/F vagyok


2011. szept. 15. 14:25
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
55%
8000ft?? Pár hónapja vettem a férjemnek ajándékba egy Armani övet az 54000ft volt. Te valami bóvlit vettél, ne járasd le vele magad az utcán. Nem értem, ha valakinek nincs pénze luxusmárkákra az nem szégyen, de megvenni a hamisítványt és arra verni magát az embernek, az eléggé szánalomraméltó. Sokkal jobb lenne, ha egy csinos, de névtelen övet vennél, mint gagyi utánzatát olyasminek, amire nem futja a fizetésedből.
2011. szept. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nem tom h mi bajod van a kamukkal! én se veszem meg az eredetit és még sem néznek le!!! inkább gondolkozz el egy kicsit h te h lehetsz ilyen hülye h ennyit kiadsz érte?!!:S
2011. szept. 15. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

Az első kommentelő kicsit el van szállva...

Én is megveszem a hamisítványt, nem fogok annyi pénzt kiadni, mikor egy klónt vehetek a töredékéért. Amúgy hiába veszi meg drágán az ember, x idő után az úgyis elavult lesz, megúnja, kinövi, stb...felesleges ez a rongyrázás..

2011. szept. 15. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
53%
Ti vagytok elszállva, kicsit szerintem feltűnő, hogy eddig kínai cuccokban mászkáltatok, most meg van hirtelen egy Dolce & Gabbana öve?
2011. szept. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a jó márkáknak nem kell nagy reklám!

Nem kell beöltözni reklámtáblának...


Van egy boss kabátom, amin egy 2 cm -es felirat van!

Nem írom le mennyibe került, mert megköveznek, de több, mint a havi minimál :)

2011. szept. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ez rohadt jóó nekem elhiheted.:D
2011. szept. 15. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy akarsz kinézni mint a raj ciócsávók akkor nyugodtan vedd fel. Én sem értem minek kell bóvli utánzatokat venni, leli róluk, hogy kínai vacak, akkor meg minek? Múltkor felszállt egy "hú de menő" pasi a buszra, kb. ilyen övvel és egy olyan pólóban, aminek az egész hátát beborította az arany Armai felirat, mondanom se kell, hogy nehezen bírtam röhögés nélkül, de nem csak én, több csaj is volt, aki összenézett és mosolyra állt a szájuk. Ha nincs pénzed eredetire, akkor ne erőltesd!
2011. szept. 16. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
az első válaszolónak üzenem, hogy miből gondolja, hogy nem eredeti d&g öve van a kérdezőnek? nem azt írta, hogy azt akarja megvenni, hanem hogy d&g öve van, és hogy úgy szeretné felvenni.
2011. szept. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

felveheted, de úgy is mindenki tudni fogja hogy nem eredeti. de ha téged ez nem zavar szíved joga, senki sem fogja leszedni rólad, hogy márpedig hogy képzeled :)

én azért nem szeretem az ilyeneket, mert annyira mutatja magát, hivalkodó, hogy mindenki tudja hogy úgy sem eredeti, mert akinek eredeti, annak ez nem újság, és nem mutogatja, hogy nézd mim van. ezt az övet kb 1000ft-t bármelyik kínaiban vagy valami hasonló helyen utánadobják.

ebből a pénzből vehetnél inkább egy jó minőségű, férfias, bőr övet a Zaraban vagy Debenhams valamelyik osztályán.

2011. szept. 21. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én a Bershkában láttam elég jó öveket, olcsón.
2011. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!