Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Háda kft. Vagy Asia Center?

Háda kft. Vagy Asia Center?

Figyelt kérdés
Olcsón szeretnék divatos és fiatalos alapdarabokat, melyik a jobb? 14/L
2011. szept. 15. 20:37
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Talán a háda valamivel olcsóbb, mint az ázsia, de olyan turiba menj, ahol kilóra mérik a ruhákat.
2011. szept. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
talán a Háda.
2011. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
háááda
2011. szept. 15. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
7%
a turkálóba büdösek és régi módiak a rúhák...
2011. szept. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
44%

A kettőből egyik sem.

Én inkább a Józsefvárosi piacot mondanám, vagy Invázió, Familia...

2011. szept. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
73%

Invázió, Família részemről is! Olcsóbb, mint Ázsia, de kulturáltabb, mint a használt ruha turkálás. Én is bementem már mert sokan dícsérték de ami ott megy....mint amikor az állatkertben bedobják a friss husit. És még csak nem is találtam semmit, de a bűz végülis kiűzött :)


(túlzás nélkül: Hádában voltam, kilós, elég nagy, Újpest Rózsa utca. A földön ültek az emberek, némelyik családostul, kisgyerekkel, és zsákba dobálták ész nélkül a göncöket, a másikak meg úgy kapkodták ki a tárolókból meg fogasokról, mintha ingyen kajaosztás lenne a Tesco-ban. Rossz volt nézni.....

Egyszer meg darabárasban voltam. Szag ugyanaz, borzasztó, bár nem volt legalább Sziget Fesztivál feeling, sem csöviparti feeling, de itt meg egy szoknyát találtam ami valóban nagyon klassz, de mivel darabáras bolt volt, nem volt olcsóbb mint egy új ruha egy rendes boltban. Hát, ezek az én tapasztalataim, de sokan meg azt írják, kincseket találnak turkálóban. De ehhez meg tudni kéne milyen ízlése van az illető kincstalálónak mert ami neki kincs, az lehet hogy nekem felmosórongy.)

2011. szept. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Én a hádaban vásárlók és nagyon is jó. Ne higgy nekik a turi teljesen csak ők túl sznobnak érzik magukat hozzá. Az invázióban csak tucat cucc van ami bármikor szembefuthat veled. Én turi őrült vagyok és minden árucserekor ott vagyok és márkásabbnál márkásabb cuccokat találok. És az emberek azért kapkodnak a turiban és zsákba dobálnak mert a jókat hamar elviszik. Ajánlom a kilós háda turikat.

[link]

2011. szept. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
*teljesen jó 16/l
2011. szept. 15. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
63%

"Ne higgy nekik a turi teljesen csak ők túl sznobnak érzik magukat hozzá. "


Nem. Én leírtam hogy mit tartok benne gáznak, olvasni tudni kell.

Sokszor hallottam már ezt a dumát, hogy "azért túrok inkább, mert a butikos ruha másnak is lehet."

No, engem nem érdekel hogy valami másnak is van, ha tetszik, igényes, és jól áll. Ilyen a divat, ami szép, azt veszik mint a cukrot, ez engem sohasem érdekelt, hogy más miben jár, ha nekem valami tetszik és IGÉNYES helyről van, felőlem hordják, az csak azt jelenti hogy jó az ízlésem, ha ilyen sok más nőnek is tetszik :)



És elárulok egy nagy titkot: Mananpság turkálni nagy divat. Paris Hilton, C. Aguilera, stb. stb. mind nyilatkozták már mostanság hogy csakis turkálóba járnak. Na, azóta lett nálunk is divat túrni, ugyanis azelőtt hogy a sztárok behozták volna a magyar köztudatba, kifejezetten a szegények és kispénzűek vásároltak használt dolgot, akiknek nem telt újra. Amióta a celebek turkálnak, azóta nálunk is sikk lett, divat lett. Mert ők is csinálják, hát mi is csináljuk. Na ki is a sznob?


(mielőtt valaki félreérti: régen is volt aki azért vett használtruhásban cuccot, mert tetszett neki a dolog, de a legtöbben az olcsóság miatt vették ott a dolgokat, ez tény, ezen nincs mit cáfolni vagy tagadni, kérdezzétek meg anyukátokat hogy amikor ti kicsik voltatok, akkor is ekkora divat volt-e a turi. Hát elárulom, nem. Mert én akkoriban voltam kamasz, és akkor még nem volt minden sarkon egy emberekkel teli használtruhás. Ez csak azóta divat, amióta Amerikában is az.)


26/N

2011. szept. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
20%

"Én turi őrült vagyok és minden árucserekor ott vagyok "


És igen, ilyenekkel lehetett tele a bolt, amikor azt írtam hogy mint a friss husi bedobásakor................

2011. szept. 15. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!