Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek is elszállt a...

Szerintetek is elszállt a Sárkány center az árakkal?

Figyelt kérdés
Tegnap csak lestem,hogy 1 pánt nélküli melltartó 3000.- a sima meg 1200.Legalább ne lenne közte ilyen nagy különbség.Egy Triumph outlet-ben legalább minőséget kapok ennyiért...Pofátlanok...Meg jó lenne,ha lenne szezonvégi kiárusítás,de egész évben minden ugyanolyan áron van...Ilyenkor a plázákban jobban jár az ember mint a kínaiaknál...
2011. aug. 7. 16:02
 1/8 anonim ***** válasza:
67%
A kínai tipikusan az a réteg, aki annyiért adja, amennyiért hajlandók megvenni. Miért pofátlan, ha 3000-ért adja, ha valaki annyiért meg is veszi? Az, hogy neked nem tetszik annyiért, nem az ő baja. A gazdasági folyamatok már csak ilyenek...
2011. aug. 7. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sokszor valóban nem éri meg kínait venni, mert árban nem sok különbség van, minőségben viszont igen :S
2011. aug. 7. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Annyiért tényleg drágának tűnik.:S

Bocsi, hogy nem témához kapcsolódik, de hosszú farmerokat nem néztél, hogy mennyibe kerülnek ott?:)

2011. aug. 7. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Most nem néztem,de 4-5 ezer körül vannak.De érdemes megnézni plázában azt is...
2011. aug. 7. 17:13
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Köszi szépen :))
2011. aug. 7. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem nem érdemes ilyen nagyobb Kinai Üzletközpontokba menni, nem is tudom minek nevezzem ezeket.ilyen pl. ázsia center, sárkány center.

Jobban megéri, ha pici kinai boltba mész, ott tényleg nagyon alacsonyak az árak, és a választék is kb ugyanaz.

2011. aug. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

lehet h nem a kérdésre válaszolok, de a kínaikba amit néztem nacit az 4000-től kezdődik. Elmentünk a c&a-ba ott találtunk 1890-ért egy leárazott krém színű farmert. A vögele-be is 2500-ért vettem egy tök jó csőnacit. és ezek nem foszlanak szét az emberen.


a kérdésre válaszolva sztem is el vannak szállva a kínaik.

2011. aug. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
egyedül ami megéri kint,azok a tisztítószerek,öblítők,mosószerek,sminkek,kozmetikumok,hajfesték...ruha viszont ilyenkor olcsóbb plázákban,mert ott leárazások vannak...vettem pl new yorker-ben felsőt múlt héten 890.-ért,sárkányban kinéztem egyet magamnak,mire közölte a csaj h 2500.- ...hát otthagytam
2011. aug. 8. 09:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!