Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet ilyen cipőt kapni?...

Hol lehet ilyen cipőt kapni? (link)

Figyelt kérdés

Ilyen, vagy hasonló stílusú cipő feketében.

www.zara.com/webapp/wcs/stores/servlet/product/hu/en/zara-W2011/118169/418520/FLAT%2BLACE-UP%2BANKLE%2BBOOT


2011. szept. 17. 11:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Deichmanba biztos van hasonló!:) ha nincs, megnézheted még a Humanic boltokban:)
2011. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
a zarában?
2011. szept. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
elsőnek köszönöm! másodikat pedig megkérném, hogy nézze meg a linkelt oldalon, hogy milyen színekben van a zarában! ha pedig nem sikerül értelmezni, akkor valószínűleg színvak vagy.
2011. szept. 17. 14:40
 4/6 anonim ***** válasza:

Deichmann-ban is csak barnát látok mindenhol (újság, web)

[link]

és pont ugyanilyenben sehol nem láttam még feketét, csak kicsit magasabb szárú, hosszabb fűzős verzióban, a kínaiban, és az fekete volt és szerintem ugyanilyen jól nézett ki.

2011. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ázsia Centerbe van, pont ma voltam. Nem tudom mennyiért, max 4-5 ezer. És volt feketében.
2011. szept. 18. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm!
2011. szept. 18. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!