Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Kis mellű lányoknak melltartót...

Kis mellű lányoknak melltartót hol kapni?

Figyelt kérdés
75/a-s a méretem,és csak a kínai üzletekben találok magamnak ilyen piciket általában.de ezek rossz minőségűek.színvonalas minőségben hol kaphatok ebben a méretben? írjatok legyetek szívesek.
2011. szept. 18. 08:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj el szakboltba (triumph, vagy aranypók) ott ha nincs is bent másnapra megrendelik neked és felpróbálhatod.
2011. szept. 18. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20%
csinaltass nagyobb melleket
2011. szept. 18. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ekkora mellekre nem kell melltartó. Mármint a kosarasnak nincs értelme mert nincs mit beletenni. Sportmelltartót meg bárhol kapsz, még kényelmesebb is sokkal.
2011. szept. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

első :köszi ez lesz:)


középső légy oly szíves és menj a farncba:)nem akarok mű melleket


utsó: valoszinü h sportmelltartót fogok hordani 18 évesen.. fullszexi.

2011. szept. 18. 16:38
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen kicsi a mellem, de kaptam rá melltartót intimissimiben.
2011. szept. 18. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a women's secretben én kb csak nagyon kicsiket találtam. És nagyon szépek, aranyosak, ott biztos találsz. 60-as melltartók is vannak.
2011. szept. 21. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
asszem az intimissi valami ilyesmi neve van de lehet hogy összekeverem valamivel
2012. máj. 8. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!