Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hogyan finomítsak a megjelenés...

Hogyan finomítsak a megjelenésemen? Többi lent!

Figyelt kérdés
A lényeg, hogy fekete vállig érő hajam van, szoktam magam sminkelni. a szemem is barna, a hajamat középen feltűzöm, nem szeretem, ha a szemembe lóg. sokszor túl sötét hatást keltek.. hogyan finomítsak a megjelenésemen? egyáltalán nem szeretnék vad hatást kelteni :( kedves vagyok, nem vagyok divatmajom, de nem is itélem el, mindenféle zenét szeretek, szóval amolyan kis stílustalan vagyok, viszont nagyon sok emberrel kell beszélgetnem az új munkám miatt, és nem szeretnék ridegnek látszani. ha sötétebb ruhát veszek fel, máris hülye hatást kelt. múltkor megkérdezték, emos vagyok-e ... segítenétek? ajánlanátok nekem összeállításokat, hogy ne legyek bárány? fekete hajhoz milyen színű felsőket, nadrágokat, ruhákat, kiegészítőket szerezzek? minden választ köszönök!
2011. szept. 18. 19:28
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Jézusom... ha egy fekete hajú nő felvesz egy sötét színű ruhát akkor az már emo?Mennyi tudatlan ember ...

Igaziból a fekete hajszínhez minden szín illik.A világos barnás az jól állhat :)Meg a zöld is.Nadrágból viszont mindegy.Nem mondtad a korod így többet nem igazán tudnák mondani a kiegészítőkről pl...

2011. szept. 18. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

igen, engem is mellbevágott :) nem szeretném, ha komolytalannak néznének.


ja, 20 éves vagyok :)

2011. szept. 18. 20:31
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem viselj természetes színeket pl zöld, barna, homok és sárga árnyalatait.
2011. szept. 18. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha olyan nőiesebb vagy, szerintem tegyél virágot a hajadba - persze ha illik a ruháidhoz. Írtad, hogy a sötétebb ruhákban emonak néznek, ezért ajánlom, hogy élénk színeket használj. Pl. ha felvennél egy virágos felsőt farmerrel és mondjuk szandállal, emellé virágot tennél a hajadba, senki se mondaná, hogy emo vagy. =) A fekete hajhoz minden illik, legfőképpen a citrom- és a narancssárga, ráadásul ezek vidám színek is, emellett ajánlom még a lilát és a fehéret.
2011. szept. 18. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!