Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Deichmann csizmák! Megbízhatóa...

Deichmann csizmák! Megbízhatóak? úgy értem, kibírják a telet, nem szakad le a talpuk?

Figyelt kérdés

ezeket néztem ki :)

[link]

[link]


2011. szept. 19. 18:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Én nagyátlagban elégedett vagyok a márkával, de pont egy téli csizmámmal jártam úgy másfél éve, hogy pár hónap után szétvált oldalt a csizma a talpától kicsit, csak épp annyira, hogy befollyon a víz... Elvittem, szó nélkül megcsinálták pár nap alatt, hogy garanciális, de utána ismét szétjött...

Érdekes, hogy pont a kényes velúr bokacsizmámmal nincs semmi gondom, amit ugyanitt vettem.

2011. szept. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Deichmannon belül is változik a minőség, de a telet szerintem kibírják, nekem legalábbis annyit minden deichmannos csizmám kibírt (főleg azért, mert tulajdonképpen lehetetlen őket téli körülmények között hordani:D )
2011. szept. 19. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát nekem sok jó tapasztalatom nincs velük, jó és szép, hogy ott a garancia, csak addig is kell valamit hordani. xD

Eddig egy ott vásárolt cipőm se bírta pár hónapnál tovább, pedig ugyanannyira strapálom csak, mint bármelyik másikat. :S

Nagy bajuk amúgy tényleg ritkán van, de ahhoz épp elég, hogy beázzon.

Ja és csizmák... megfigyelésem szerint a legtöbbet nem télre találták ki, vagy csak olyanoknak, akik autóval mennek zömében, mert nincsenek túlbélelve. Szóval azért jól nézd meg, mert főleg a vékony, lapos talppal kombinálva könnyű lesz megfázni. :S

2011. szept. 19. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
ezek műbőr csizmák, nem igazán tartósak, függetlenül attól, hogy hol vásárlod meg őket. amúgy a deichmannban lehet kapni bőr cipőket, csizmákat is, amik sokkal tartósabbak, hiszen bőrből vannak. nekem onnan van a kedven bokacsizmám, bőr, szuper, semmi baja nincsen, és 13 ezer volt, tehát nem is volt sokkal drágább mint a műbőr változatok. szerintem bőrt válassz, mert minőségben, kényelemben össze se lehet hasonlítani a műbőrökkel.
2011. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Véleményem szerint, ha Deichmannból akarsz vásárolni, akkor csak a 5th avenue-t, és a Janet D. cipőket ajánlom. Utóbbiakból is a bőrt. Ezek erősek, bőrből vannak, nem áznak át, nem szakadnak le. A többi kínai minőségű, mégis eladják 7-8000-ért.
2011. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen! mindenkinek ment a zöld kéz :)
2011. szept. 25. 21:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!