Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Fehéret vagy feketét vegyek? Link

Fehéret vagy feketét vegyek? Link

Figyelt kérdés

melyiket vegyem a feketét vagy a fehéret?? nekem a fehér jobban tetszik de a cipőm fekete és nem tudom hogy nem nézne-e ki hülyén ha a ruha fehér lenne de a cipő fekete, mitszóltok??

[link]


2011. szept. 20. 21:33
 1/5 anonim ***** válasza:

ez naon jó ez a ruha =D


am sztem fehérbe szebb, bár az túl hamar koszolódik, a fekete pedig dögösebb

2011. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem feketét, mert a fehér nagyon hamar besárgul, és már nem lesz olyan szép. Főleg ha ilyen műszálas mint ez. De nekem nem kéne.
2011. szept. 20. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
fehér ruhához szerintem semmiképpen ne vegyél fekete cipőt. szóval fekete :)
2011. szept. 20. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
köszi szépen a gyros válaszokat :D nem tetszik a ruha?? én már régóta szemezek vele és most szántam rá magam hoyg mevegyem :D
2011. szept. 20. 22:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Hú, ez tényleg nagyon szép :D én a te helyedben a feketét venném, mert az valahogy jobban néz ki, mint a fehér, és elegánsabb, meg a fekete cipődhöz is jobban illik :)) de te döntesz :))
2011. szept. 21. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!