Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért nincs különbség a fiús...

Miért nincs különbség a fiús és lány nadrágok között?

Figyelt kérdés
ugyanazt a márkát, ugyanazt a fazonú nadrágot több fiú iskolatársamon láttam :$
2011. szept. 21. 11:03
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
87%

Én pl a szűk skinny csőgatyákat szeretem. De csak nőit hordok, mert férfiben sajnos nagyon kicsi a választék, béna a fazonja mert lóg a seggemen, és nem sztreccses az anyaga sem. Ráadásul mivel vékony alkat vagyok, a méretemben alig van egyáltalán férfi nadrág.


A női gatyák sokkal jobbak, kényelmesebbek, mert enged az anyag, és nem nyom, ha leülök benne. Sokkal jobban követi az alakot, mert rám feszül mindenütt. És a méretemben van szinte a legtöbb, legnagyobb választék.


Lehet az osztálytársaid is ezért szeretik, kérdezd meg őket. Amúgy ma már a nadrágok nagy részére rá lehetne írni, hogy uniszex.

27F

2011. nov. 26. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
70%
Na, lehet lepontozni! Én ugyanis fiú létemre bulikba néha veszek fel szoknyát. Nem olyan lengedező, meg rikító színűt, hanem férfiszabásút, rockereset. Nem vagyok homi! Egyszerűen csak ez is egy stílus.
2012. márc. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!