Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ballagási öltönnyel tapasztala...

Ballagási öltönnyel tapasztalatok? (Győr)

Figyelt kérdés
Főként az érdekelne, hogy az Urbán Attila-féle ( [link] )tényleg olyan jó-e, mint aminek látszik. Az ugyanis egyedi méretre szabva 28.000 lenne inggel és nyakkendővel (33.000 ha van mellény is), de hallottam olyan ajánlatot is, ami 40.000. Szerintem egy ballagási öltönynek tökéletes lenne a 30.000-es kategória, nem?
2011. szept. 21. 17:02
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
ja, a próba meg kint van a francba, busszal is éppen elég odajutni.
2011. dec. 4. 22:49
 12/13 anonim válasza:

Urbán Attila-féle öltöny...

Az anyaghasználat kritikán aluli, papír vékony anyaga van az öltönynek, a nadrág kb. egy szalagavatót bír ki. Az ing két számmal nagyobb, igénytelen. Mire vége lett a szalagavatómnak a nadrág és az öltöny is el kezdett fesleni, az egyik gomb le is esett. Közöltem velük, hogy kérem vissza a pénzem mert ez nem ér 28 000 forintot, a válasz az volt, hogy ez használatból eredő hiba és nincs benne a garanciában.

Én nem ajánlom őket.

A pénzel lelépnek, a terméknek a minősége gyenge, flegma ügyintézés.

2013. dec. 11. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
A mi egyedink sem lett jobb, csak drágább. 5x volt rajtam az öltöny, mosva nem volt itthon gépben, mégis úgy megfakult a nadrág, mintha térden másztam volna benne...
2013. dec. 11. 21:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!