Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szegediek! Ki hol szokott...

Szegediek! Ki hol szokott magának ruhát vásárolni?

Figyelt kérdés
Tud valaki jó boltot mondani ahol jó minőségűek a cuccok elfogadható áron?
2011. szept. 22. 20:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Szeged Pláza, Árkád Szeged.
2011. szept. 22. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 yarrick ***** válasza:
100%

Nem írtad milyen stílusú ruhákra gondoltál.

Nem ragaszkodom a márkás ruhákhoz,ezért szerintem jó ruhák vannak a Centrum Áruház emeletén nemrég nyílt "kínai"kinézetű üzletben és egyáltalán nem drágák.

De ahogy az előző is írta, pár hét múlva az Árkádban lesz Zara,Terranova,Bershka,Takko,Mark&Spencer,Retro,Woodoo,H&M és a kedvencem: NewYorker is!

2011. szept. 22. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Első, te aztán tudsz valamit, ha már az árkádban vásárolsz. XD

Hát szegeden ritkán shoppingolok, de akkor pláza, meg turikban szoktam szétnézni ha nagyon unom magam, az van elég. :D és jó cuccokat vettem, némelyiket nevetséges pénzért.

szoktak jó cuccok lenni a butikokban, hát most utcanevet nem tudok, de a kincses szigettel szemben nagyrészt ami van, ott pl.

2011. szept. 22. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 yarrick ***** válasza:
Turiban tényleg lehet néha jó cuccokat találni,de olyan irreális áron, hogy annyiért már megveszem újonnan.
2011. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!