Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Ma megyek vásárolni, de nem...

Ma megyek vásárolni, de nem tudom, hogy milyen ruhákat vegyek (? )

Figyelt kérdés

Nincs túl jó stílusérzékem,még keresem is a stílusomat,és sajnos nagyon sokszor bele futok abba a hibába,hogy tetszek egy felső,megveszem,aztán nem is hordom,mert rájövök,hogy semmivel se kombinálható.A szekrényem telis-tele vannak ilyen felsőkkel,szinte csak ezek vannak,meg néhány farmer.Ma megyek vásárolni őszi,melegebb cuccokat,és szeretnék olyan ruhákat venni,amik jól kombinálhatóak egymással.Jó lenne venni egy ruhát is,amit cicanadrággal fel tudnék venni,illetve őszi felsőket,pulcsikat..stb.Tudnátok adni néhány tanácsot,hogy milyen ruhákat vegyek,amiket többféleképpen is lehet hordani?Linkelni tudnátok esetleg vmilyen összeállításokat?

18/L


2011. szept. 23. 09:44
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
vegyél olyan pulcsit, amire nemondanám, hogy kötött, de mégis az. szóval ilyen vékony pamut anyaga van, gombolós. az sztem illik csőgatyához és egy szebb szoknyához is. keress olyan nadrágot is, ami az említett felsőidhez illik. egyébként véleményem szerint nem akkora baj, ha nem illik össze. sőt! ha magabiztosan tudod viselni, akkor igazán egyedi stílusod lesz, amit mások is csininek fognak találni
2011. szept. 23. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Leírom néhány ruhámat,hátha úgy könnyebb lesz:

-van egy fekete,oldalt cipzáras bőrkabátom,nagyon szeretem,és jól is áll.

-van egy fekete,hosszú,combközépig érő,kötött kardigánom

-van egy fekete,kötött pulcsim,ez is combközépig érő,olyan mintha pántnélküli lenne,és arra vettem volna fel egy bolerót

-van 1 színes,virág mintás blúzom

-van egy pár sima pólóm,meg nyári ujjatlan felsőm

-van 1 fekete-kék csíkos,féloldalas,kicsit bő szabású felsőm

-farmerjaim:1 sötét,egyenes szárú,1 szaggatott,világosabb,egyenes szárú,1 világos,egyenes szárú,1 teljesen fehér

-cipőim:1 tejeskávé színű,pici sarkú,oxford cipő,1 fekete balerina,2 fekete,magassarkú bokacsizma,1 lapos talpú bokacsizma.

-kiegészítőm nincs túl sok,van egy kötött,hosszú,lila sálam,1 színes,foltos,vékony sálam,1 fekete-lila,szívecskés sálam,1 kötött,flitteres,"troggyos" sapkám

Bizsujaim szinte alig vannak,néhány fülbevaló csupán.


Nagyából ennyi lenne,de van amit nem írtam le.

2011. szept. 23. 10:01
 3/5 anonim ***** válasza:
45%

1. vagyok

szerintem minden ok veled. bátran kombináld a ruháid, de csak az ízlésesség határain belül. ja és hasonló stílusú ruhákat vegyél. bátran hívj el egy barátnőt, hogy segítsen választani. úgyis péntek van, nem kell tanulni. te egy igazi egyéniség vagy jó értelemben

2011. szept. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
45%
én most vettem hétvégén 2 szoknyát, mindkettő térdig ér, béleltek, így ősszel és télen is hordhatom. Az egyik barna skótkockás, a másik pedig egyöntetű szürke. Ezekhez vettem egy szürke pólót, aminek az ujja a könyökömig ér, ezt nem csak a szoknyákhoz, hanem bármilyen más felsőmhöz is fel tudom venni. Vettem egy csipkés fekete felsőt is, ami alá télen vehetek egy fekete top-ot, nyáron pedig elég egy melltartó. Egy magasabb sarkú cipővel, egy farmerral ez tök elegáns, mégis lezser viseletnek mutat. Vettem még egy vékony barnás kardigánt, amit bármilyen színű ruhához fel tudok venni. Mielőtt bármilyen felsőt megveszel, gondolkozz el, hogy milyen nadrágokkal és szoknyákkal tudnád magadon elképzelni.
2011. szept. 23. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:))
2011. szept. 23. 10:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!