Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szeretnék szoknyát hordani....

Szeretnék szoknyát hordani. Hogyan kezdjem?

Figyelt kérdés
a farsangon poénból volt először szoknya rajtam s nagyon megtettszett, szeretném suliba felvenni 16/F
2011. szept. 23. 11:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Ha egy mód van rá, sehogy.
2011. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
89%
Ugye most csak viccelsz? Egy fiún szoknya? Ha nem vagy skót akkor felejtsd el nehogy hominak nézzenek:S De a mai világban már bármi lehet.
2011. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
89%
Hát egyszerűen vegyél egy szoknyát és hord. Csak aztán azon majd ne sírj, hogy mindenki gúnyol, meg le b*ziz.
2011. szept. 23. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
de hát a szigeten láttam fiúkon
2011. szept. 23. 11:20
 5/15 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem borotváld le a lábad és ha rajtad a szoknya, tipegj el az iskolapszichológushoz. Vagy tanulj meg magassarkúban járni, elrejteni a zacsit és betörhetsz a transzvesztita szórakoztatóiparba.
2011. szept. 23. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
ők miért hordhatták? miért bu*zis?
2011. szept. 23. 11:21
 7/15 anonim ***** válasza:
89%
Mert a szoknya a mai világban női ruhadarab. (most a skót kiltről ne beszéljünk) Ergo ha egy fiú hordja akkor ott valami nem oké, vagy b*zi, transzvesztita.
2011. szept. 23. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Mert bu.-is.

Nehogy már! Egy srácon egyáltalán nem áll jól a szoknya.

A skótok is csak azért veszik fel,mert ez náluk természetes. De te Magyarországon vagy. Ne keverd össze a két országot.

Amúgy meg nyugodtan vedd fel, nekem aztán mindegy. De aztán ne csodálkozz, hogy ha majd beszólogatnak valamit.

2011. szept. 23. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
a károlyiba ismerek egy srácot aki szoknyát hord de ő alapból lányos - hosszú haj + frufru
2011. szept. 23. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
92%
Én is ismerek látásból egy srácot aki lányosan öltözködik, de ő 100% homo és transzi, ő ezt be is vállalja hogy az néha látom az utcán hogy beszólogatnak neki, de engem nem érdekel mert jó nagy ívbe elkerülöm.
2011. szept. 23. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!