Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Magyarországon miért nézik le...

Magyarországon miért nézik le ennyire azt, akinek kicsit egyedibb a stílusa?

Figyelt kérdés
2011. szept. 24. 15:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
71%
kérdés hogy mit értesz az alatt hogy kicsit egyedibb a stílusa...
2011. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 dirtboy ***** válasza:
8%
szerintem azért mert általában az az egyedi stílus szarul néz ki és még ráadásul nem is szokott egyedi lenni hanem csak koppintás valahonnan.
2011. szept. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 dirtboy ***** válasza:
0%
ja és hogy lenne már egyedi a bolti ruha?mert általában a keményvonalas egyedi emberek is boltban veszik a ruhát és nem maguk tervezik.
2011. szept. 24. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
26%

ILYEN NEM LÉTEZIK!

Ezt azok találták ki, akiket tényleg lenéznek, és kiröhögnek, de miért is? Ők azt hiszik, hogy:

-Tényleg nagyon jól néznek ki.

-A ruháik ízlésesek össze vannak válogatva.

-Azért nevetnek rajtuk, mert mások.

Pedig az igazi ok:

-Undorítóan összeválogattak mindenféle ruhát, csak azért, hogy egyedibbek legyenek, és megbámulják őket.


Aki tényleg szép, az alakjához illően felöltözött egyedien, azt nem nézik le. Ennyi.

2011. szept. 24. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
89%
mert begyöpösödöttek az emberek. még pesten is. londonban felvehetsz bármit akár rózsaszín lehet a hajad senki nem fog megbámulni. itt berlinben sem nagyon. magyarországon meg ha már valaki elüt egy kicsit az átlagtól azt már bámulják mintha valami űrlény lenne, pláne vidéken. ha hazamegyek úgy érzem mintha visszatértem volna a 90-es évek elejére.
2011. szept. 24. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
73%
jah hogy itt egyesek keverik az egyediség kifejezést az ízléstelennel.
2011. szept. 24. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
74%

Mi magyarok egyáltalán nem követjük azt a divatot, ami külföldi országokban (nem feltétlenül amerikában, simán van ilyen közelebb is) éppen népszerű, és teljesen lenézzük azt aki kicsit jobban foglalkozik vele, hogy más országokban mi a divatos.. (most például ilyen a retrós stílus)


szerintem félnek az emberek változtatni, és aki mer, azt könnyebb lenézni, mint magunknak is utánanézni

2011. szept. 24. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
84%
Megártott nekünk az a sok év kommunizmus. Az emberek félnek egyediek lenni,mert éveken keresztül nem lehettek azok. Ehhez még hozzájön, hogy a magyar eleve egy bunkó népség, akik szeretnek mások problémáin, életén csámcsogni. Külföldön sokkal toleránsabbak az emberek.
2011. szept. 24. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miért, de ez tényleg probléma mainapság. Valóban, minden tizenéves kb ugyanúgy néz ki, ha buszon itt-ott megyek, nagyon kevés olyan, akinek egyedi stílusa van, és ami jól is néz ki. Én az ilyeneket nagyon szeretem látni, de tényleg sokan elutasítóak. Nyugaton senkit nem érdekel, ki hogy néz ki, nálunk viszont nagyon. Valaki írta, hogy főleg vidéken. Igen. Én nagyvárosban tanulok, de párhetente lejárok a családomhoz, és ha pl. csak elindulok futni egy kicsit, mindenki megbámul, hogy hová megyek. Meg minek. Csak azért, mert sportolnék. Szóval nem tudom, miért van ez, de elég szar :S
2011. szept. 24. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Hát ja, amikor elkezdődött a suli, meg kellett sülni, olyan meleg volt. Erre belépek a suliba, mindenkin hosszú csőnadrág, tornacipő, sötét póló. Hát elég furán éreztem magam, mert volt rajtam egy rózsaszín póló, és egy világoskék szoknya. De örültem, hogy legalább én nem vagyok olyan, mint midneki más.
2011. szept. 26. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!