Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Vettem egy bokacsizmát, de...

Vettem egy bokacsizmát, de nem simul rá a lábamra, ez ciki?

Figyelt kérdés

Magassarkús, szép anyagú, ezüst mintával, inkább ilyen alkalmibb. Mikor vettem és felpróbáltam trapéz szerű nadrág volt rajtam, és csak arra figyeltem h a méret jó e.


Mikor felveszem pl egy cicanadrághoz akkor elöl a bokámhoz nem simul úgy mond rá, hanem egy rés van( kb. 4 cm).

Nem tudom, h ez hülyén néz e ki?:/ engem csak kicsit zavar, de vki már megjegyezte h fura h kilátszik ott a bokám..


2011. szept. 25. 11:33
 1/10 A kérdező kommentje:

[link]



Szóval így kéne állnia gondolom, de nekem ott egy rés van, ahogy írtam :/

2011. szept. 25. 11:35
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is fura,h nem simul ott rá a lábadra..:\ de így kép nélkül nemigazán tudom megállapítani,h ciki-e..:D vedd fel és linkeld be!:)
2011. szept. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Amit belinkeltél, az egy bokacipő. A bokacsizma más. [link] Szóval ilyesmi egy bokacsizma szára. (Bár ez nem magassarkú, szóval mindegy.) Nekem is eláll. Eszembe sem jutott volna, hogy ez gáz. Legalább van egy kis mozgása a lábadnak, és nem szorít.
2011. szept. 25. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Hát, pedig kb ugyanígy néz ki az enyém is, csak ezüstmintákkal. :) bokacsizmaként volt feltüntetve :D

Szóval olyasmi, amit linkeltem.

2011. szept. 25. 12:23
 5/10 A kérdező kommentje:
mindjárt csinálok képet
2011. szept. 25. 12:27
 6/10 A kérdező kommentje:
2011. szept. 25. 12:33
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ugyanígy áll, épp azért, mert ilyen a csizma anyaga. A képen amilyennek szerinted kéne lenni, annak inkább sztreccsesebb az anyaga, a tiédnek viszont nem! 16L
2011. szept. 25. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi! Eddig képeken is csak őúgy láttam ilyen cipőt h totál rá van simulva, azért kérdeztem meg inkább :) bár tényleg ilyen az anyaga, mert ott elég merev
2011. szept. 25. 12:49
 9/10 anonim ***** válasza:

így képen nem néz ki feltűnőnek, tehát nem gáz.

és ez nem 4 cm résnek tűnik, mert az elég nagy lenne.

2011. szept. 25. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
3 cm amúgy
2011. szept. 25. 13:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!