Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Hogy fogadnátok és...

Lányok! Hogy fogadnátok és mit tennétek/vennétek fel, ha jövőre a klasszikus monokini (azaz csak bugyi) lenne az abszolút divat? A lányok több mint felén ez lenne (például).

Figyelt kérdés

(Lányok tudom vége a nyárnak, de már nem a nyárra fogyást éljük. Így talán "értőbb" fülekre talál a kérdés)


Ez egy felvetés. Mit tennél ha így lenne?


2011. szept. 25. 13:08
 1/10 anonim ***** válasza:
79%
Sose érdekelt a divat, azt csak a hülyék veszik figyelembe akik könnyen befolyásolhatók. És akkor még szépen fogalmaztam. De az ilyenek észre sem veszik hogy nem azt teszik és viselik ami nekik igazából tetszene, ez elég elkeserítő, mert az emberek nagy része ilyen könnyen irányítható.
2011. szept. 25. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
52%
nekem tetszene :D
2011. szept. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
80%

A mellemet is csak a párom láthatja, nem mutogatom magam nagyközönségnek, pedig az alakom meglenne hozzá.

20/L

2011. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Szerinted ez a válasz félig hasznos.


A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:16


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 70%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:28


Szerinted ez a válasz hasznos.


A válasz írója 82%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 13:54


Az elsőből azért nem lehet tudni ő mit tenne. Csak sejteni.


Azért írtam így "A lányok több mint felén ez lenne". Mert akkor inkább szokás mint divat lenne. A Fila táska sem divat. ;)

2011. szept. 25. 14:06
 5/10 A kérdező kommentje:

Lányok! Hogy fogadnátok és mit tennétek/vennétek fel, ha jövőre a klasszikus monokini (azaz csak bugyi) lenne az abszolút divat? A lányok több mint felén ez lenne (például).

(Lányok tudom vége a nyárnak, de már nem a nyárra fogyást éljük. Így talán "értőbb" fülekre talál a kérdés)


Ez egy felvetés. Mit tennél ha így lenne?

2011. szept. 25. 17:51
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
semmit... mindenképp hordanék továbbra is melltartót
2011. szept. 27. 05:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem a divatgot kell nézni, hanem a kényelmet. Nekem kényelnyelmesebb, ha eltakarom amit elkell. Nem fogok mindent kirakni a kirakatba.
2011. szept. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
10%
Csak barátom előtt "divatolnék" :PPP Értékelné a divatot:PPEgyébként nekem tetszik a monokini, de nem mutogatom magam
2011. szept. 27. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
75%
Énse mutogatom magam. Azért mégis van egy határ még ha divatról van szó akkor is. 18/L
2011. szept. 27. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

De jó. Ennyi értelmes és hasznos válasz. Öröm olvasni. Köszi!

Még! ;)

2011. szept. 27. 18:58

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!