Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mióta retro szílusú bolt a...

Mióta retro szílusú bolt a new yorker?

Figyelt kérdés
Csak azt mondja el valaki mitől retro a bolt, hogy a pólón egy egyszemű "lény" van és f...ck you-t mutat, ez csak egy példa volt de a többi ruha se különb. Ki a fene találta ki ezt a baromságot?
2011. szept. 25. 18:36
 1/10 A kérdező kommentje:
pontosabban stílusú
2011. szept. 25. 18:39
 2/10 anonim ***** válasza:
Kb. annyi retro stílusú ruha van ott, mint az összes többi üzletben a kínaikat is beleértve és a Fishbone-on kívül nem is árulnak minőséget. Az Amisu a legalja e téren, most ezért is vagyok mérges magamra, mert beleszerettem egy ilyet kabátba. Magam is árulok rengeteg szabásút és színűt, amiket külföldről rendelek, de ez a leggyönyörűbb, amit eddig láttam....... :s
2011. szept. 25. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

A hozzászólónak üzenném, hogy kb. 3éve vettem ott egy Amisu szövetkabátot, és semmi baja, mosható gépben, és mai napig a kedvencem (bár akciósan 6000-ért vettem).

és azt meg ki találta ki, hogy retro a Newyorker? bár abban igaza van, hogy most a retro divatját éljük: csőnadrág, műanyag napszemüveg, neon színek.

2011. szept. 26. 01:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kicsit megnyugtattál, hogy a kabátjuk legalább jó! :) Bár ez 17000 Ft-os, de ha tényleg jó, megéri nekem, mert csodaszép!
2011. szept. 26. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

nekem ez a bolt a kedvencem... Egy new yorkeres ruhám sem kopott, nyúlt meg, nem foszlott szét.

nem tudom miért lenne retro? a többi boltban is hasonló a választék, most ez a "divat". de a sok inkább tiniknek való ruha mellett vannak nőiesebb darabok is azért...

2011. szept. 26. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Az amisu farmerem már 1 éve (többszöri mosás,ecetes áztatás után) úgy fog, hogy hihetetlen. Csak télen hordom, ha nincs tesi,mert úgy nézek ki utána,mint egy navi.
2011. szept. 27. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
elnézést kérek mindenkitől de az engem baromira nem érdekel ki mit vett és mennyiért meg hogy mennyire jó egy év után is a kérdésre kérek választ!
2011. szept. 27. 19:00
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Mégis mit vársz? logikátlan kérdésre logikátlan válaszokat kaptál! örülj, hogy egyáltalán kaptál...
2011. szept. 27. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Jaj,ne haragudj,hogy nem adtam tökéletes választ.

Fingom sincs ki találta ki és le is sz*rom nagy ívben. Hülyeség. Ahelyett, hogy ezen gondolkozol, inkább menj és csinálj valami hasznosat b*szd meg.

2011. szept. 27. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Semmitől nem retro és szerintem te találtad ki, én ugyanis még senkitől mástól nem hallottam ezt.
2011. szept. 28. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!