Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Miért van az, hogy a nők...

Miért van az, hogy a nők kihívóan öltözködnek, akkor is, ha nem néznek ki jól? Azért, mert az eszükkel nem tudnak villogni, csak testükkel?

Figyelt kérdés
2011. szept. 25. 22:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
71%

ha nem néznek ki jól,a testükkel se tudnak villogni.

valószínűleg azért öltöznek úgy mert nincs önkritikájuk és túl nagy önbizalommal rendelkeznek

2011. szept. 25. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
de ez téged miért zavar? van olyan fiú,akinek pont aza csaj tetszik olyan kihívóan ahogy van ennyi.. ha nem tetszik ne nézd
2011. szept. 25. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Az eszével az sem tud villogni másoknak akinek van ugyanis az kívülről nem látszik és az első benyomást a külsőnkkel tesszük.
2011. szept. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Normális esetben az ember maga miatt és nem másoknak öltözködik,és azt ki dönti el, hogy jól néz ki vagy sem?
2011. szept. 26. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Én úgymond okos lány vagyok, érdeklődési körrel, sok olvasással, de inkább hívom magamat érdeklődőnek, mint okosnak. Elvileg csúnya se vagyok, szerencsésnek mondhatom magam. De valamiért azok a lányok, akik kihívóak, több dícséretet kapnak, ez van. Rám mondja a barátom, milyen értékes vagyok, szép és okos is, de ugyanúgy dícséri a mellkidobós csajt is.... Egy idő után ebből elegem lett, és én is elkezdtem bátrabban öltözni, de rájöttem, hogy egyáltalán nem áll jól és nem én vagyok. Most már le.rom, akinek az okoz örömet, hogy verjék rájuk a nyálukat, akkor kelljen nekik az, én nem leszek ilyen.
2011. szept. 26. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

"Normális esetben az ember maga miatt és nem másoknak öltözködik,és azt ki dönti el, hogy jól néz ki vagy sem?"


És te komolyan gondolod, hogy a nők azért öltöznek kihívóan, és lóg ki mindenük, mert csak maguknak akarnak tetszeni ?:) Ugyan már.

2011. szept. 26. 12:28
 7/16 A kérdező kommentje:

"de ez téged miért zavar? van olyan fiú,akinek pont aza csaj tetszik olyan kihívóan ahogy van ennyi.. ha nem tetszik ne nézd"


Csak feltettem egy kérdést, mert érdekel, másik mit gondolnak erről. Ha nem tudsz a kérdésre válaszolni, nem muszáj ám marhaságokat írni ide.

2011. szept. 26. 12:29
 8/16 anonim ***** válasza:
Én inkább először arra lennék kiváncsi h szerinted/szerintetek mit takar a "kihívó" jelző?:)
2011. szept. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
utolsó: jó kérdés, erre én is kiváncsi vagyok. szerinted mi a kihívó?
2011. szept. 26. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Jajj istenem. Pl. amikor a fél mellük kint van, és akkora nadrágot vesznek fel, amiben kilátszik a fél seggük.
2011. szept. 26. 15:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!