Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Túl szélsőségesen öltözködnék?...

Túl szélsőségesen öltözködnék? Valóban már túl sok lenne egy nyakörv vagy lakat magamnak? XD

Figyelt kérdés
Nem túlzok, ha azt mondom, én vagyok az egyedüli a városban, aki punk-rockernek öltözik... vagyis, valami elég hasonló stílusa van. :-) Imádom a terepgatyám, a bakancsaimat, meg a szögecses cuccaimat,...de valahogy ez anyáméknak nem fekszik. Gondolom nem csesztetésből, de folyton le akar beszélni az ilyen dolgokról. Miért furcsálják az emberek, hogy így öltözködöm? A szüleim néha komplett idiótának néznek ha egy szögecses nyakörvet akarok, vagy egy nyaklánc-lakatot. Nem igazán szólogatnak be, mert a haverjaimnak azért tetszik, hogy én olyat is fel merek venni, amit ők nem nagyon hordanának. Öö, nem a Lotyó&Ribancnál vásárolok, inkább fiúsabb vagyok - ami persze rohadtul megnehezíti a ruhaválasztást nálam a mostani fodros, virágos, csillogós dolgok miatt. Azért is öltözködöm úgy ahogy, mert nem akarok tucat lenni... látni kéne amikor bemegyek az egyik barátnőmmel a ruhaboltba, a virágos-fodros cuccokhoz :D Anya szerint túl szélsőséges, már túlmegy az egyedi határán, pedig... nincs tetoválásom, nem lövettem agyon magam piercingekkel, nem borotváltam le a fejem, meghagytam az eredeti vörös hajszínem, nem rakom ki magam, és nincsenek pandamaci szemeim sem, hehe. :D Valóban már túl sok lenne egy nyakörv vagy lakat magamnak? XD
2011. aug. 26. 18:37
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
0%
jézusom. hát igen, azért az már túlzás lenne.
2011. aug. 26. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
84%
Hát szerintem nem túlzás, most lázadj ne 30 évesen:D
2011. aug. 26. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 A kérdező kommentje:
Na de miért? :D Szvsz még mindig jobb, mint az arctetoválás xD
2011. aug. 26. 18:41
 4/27 anonim ***** válasza:
53%
Ez nagyon jó, nem akarsz egy fotót csinálni csak egy átlagos napi szerelésedről? :D Nem kell rajtad lennie. :D
2011. aug. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:
Neked is bejönnek az ilyen cuccok? :D
2011. aug. 26. 18:44
 6/27 anonim ***** válasza:
Figyelj szerintem ahogy leírtad magad, nálad belefér...:D sose voltam az egyediség ellenzője(van hozzád hasonló barátnőm) 16/L
2011. aug. 26. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
Ohó, eszméletlen. :D
2011. aug. 26. 18:47
 8/27 Beliel ***** válasza:
53%
Nekem mindig bejönnek az ilyen nők... főleg ha vörös is mellé :) kár, hogy sokan csak így öltözködnek és pont amit keresek bennük az nincs meg.
2011. aug. 26. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 A kérdező kommentje:
Majdcsak mázlis lesz :P Optimizmus, haver!
2011. aug. 26. 18:49
 10/27 anonim ***** válasza:
53%
Hajaj, én imádom az ilyesmit. :D Bárcsak elég bátor lennék hozzá. :D (Ja, meg bárcsak lehetne kapni erre ilyesmiket. :D)
2011. aug. 26. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!