Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Milyen uzletekben talalhatok...

Milyen uzletekben talalhatok bőrcsizmát 20 ezer forint alatt?

Figyelt kérdés

Fekete borcsizmat szeretnek venni, semmilyen extra markara/fazonra nem vagyom, hasonlo kinezetut keresek: [link]

De lehet akar teljesen lapos is a sarka.

A lenyeg az, hogy kenyelmes legyen, ne tul csuszos talppal es mindenkeppen bor legyen.


A gondom az, hogy meg tavaly is talaltam siman 10-15 ezerert borcsizmakat, iden meg csak deichmannban, humanicban, renoban neztem, de a mubor van ilyen arban, a borcsizmak 20-30 ezrekbe kerulnek.


Budapesten hol erdemes korulnezni szerintetek ezeken az uzleteken kivul?


2011. szept. 27. 14:51
 1/5 Nesi81 ***** válasza:
Bőrt nem kapsz ennyiért. Én is kerestem :(
2011. szept. 27. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Joy Turner ***** válasza:
Én bokacsizmát vettem 20-ért. Hosszú szárút biztosan nem kapsz.
2011. szept. 27. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Renoban hosszú szárú (cikkszáma: 35314) van 25-ért. bár több mint húsz, de szerintem bőr hosszú szárút ennyiért max akciósan majd tél végén...

bár a reno katalógusban a bama típusú cipőknél van egy 19.990Ft-ért és bőr :) 86374 a cikkszáma ha érdekel esetleg


Én is most bőrt tervezek veni azért is nézegettem én is most...sajna drága, de ha jobb akkor arra 1* költ az ember, vagy vehet műbőrt és tocsog a vízben.. (én legalább is mindig így járok)

2011. szept. 27. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat.

Szomoruan hallom, hogy nem igazan van mashol sem 20 alatt...

Kicsit most meglepodtem, mert az elmult nehany evben Angliaban vettem meg a telicsizmakat, altalaban 15-17 ezerert kaptam meg atszamitva. Tavaly viszont hazakoltoztunk es november kozepen vettem a deichmannban egyett 14 ezerert. Es teljesen szuper bor volt, magasszaru, az nagyon hasonlo volt, csak laposabb sarokkal: [link]

Lehet, hogy akcios volt az elozo evi kollekciobol? Mar nem emlekszem... Csak erre alapozva gondoltam, hogy iden is 20 alatt kapok, erre nem.

2011. szept. 27. 21:42
 5/5 A kérdező kommentje:

Ugy nez ki megoldodott a problemam.

Talaltam egy szuper g-star borcsizmat ebayen, ilyen: [link]

Magyarorszagra nem szallitanak ki sajnos, viszont nekem egy honapon belul ugyis mennem kell oda, igy megbeszeltem egy baratommal, hogy az O cimere kerem a kiszallitast es majd elhozom tole.

14ezerbe jott igy ki kb szallitassal egyutt.

2011. szept. 28. 18:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!