Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Nagyméretű melltartó Bonprixtől?

Nagyméretű melltartó Bonprixtől?

Figyelt kérdés
Nagyméretű( 95 E) melltartót szeretnék vásárolni. Sajnos a bolti árak, bőven 10 ezer Ft felett vannak, azt nem engedhetem meg magamnak. A bonprixnál csodaszépeket láttam, van nagyobb méretbe is. Az érdekelne, hogy van-e aki már vásárolt tőlük? Milyen minőségű a termék? Sajnos az Otto-tól már rendeltem és szinte használt ruha minőségű cuccokat kaptam, nem is hasonlított a képen lévőre, nem szeretnék így járni mégegyszer. Olvastam itt több helyen is, hogy eggyel kisebbet kell számolni méretbe, ez a melltartóra is vonatkozik? Köszi a válaszokat.
2011. szept. 27. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Én rendeltem már tőlük fehérneműt és vissza is küldtem, a minőségük gyatra.
2011. szept. 27. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Sajnos nekem is ez a félelmem, hogy nem lesz jó minőségű.
2011. szept. 27. 17:33
 3/8 anonim ***** válasza:

itt próbáld, nagyon jókat vettem tőlük:

[link]

2011. szept. 27. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én kb 2hete rendeltem pont. Épp azért, mert árban szuper. Én nem azt kaptam ami a képen. A minta és szín az ugyanaz, de nem volt feltüntetve az hogy nem szivacsosak, hanem olyan öregasszonyosak nekem ezek. A másik amit rendeltem ott fel volt tüntetve... Vissza nem küldtem mert az anyaga jó (100% pamut) itthonra jó lesz. Amúgy a tescos jobb, csak ritkán van méret. ki kell fogni..és olcsó is. Sajnos amit linkeltek és más oldalakon is több mint 10.000ft találtam webshopot, ahol 18-20ezer a D kosár már...pff...

Szerintem egy esélyt megér amúgy a bonprix is. nekem bejött volna ha szivacsos lenne amire azt hittem :)

2011. szept. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tényleg drágák a nagy méretű melltartók. A bonprixeseket már én is nézegettem, de nem mertem belevágni.
2011. szept. 28. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha olyan helyen laksz, ahol van Ulla Popken üzlet, érdemes akció idején elnézni. Én 4-5 ezerért veszem ott a fehérneműket.
2011. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. A bravissima-nál gyönyörűek a fehérneműk, de sajnos az ára miatt nem engedhetem meg magamnak. Elég rossz, hogy max. nagymama stílusú fehérneműt tudunk "olcsón" venni. Utolsónak köszi a választ, de sajnos nincs nálunk ilyen üzlet. Hát majd hátha a tescoba megint lesz F&f-es..azok jók és pénztárcabarátok is.
2011. szept. 28. 15:30
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Engem is nagyon felbosszant, hogy nagy méretben öreges melltartók vannak. És a legtöbb üzletben még az eladók is bunkók ez ügyben. Jó múltkor bementem a triumph-ba. Meg mertem kérdezni, hogy az én nagy méretembe van-e akciós és majdnem hogy kizavartak..azután nézelődtem és konkrétan nem válaszoltak a további kérdéseimre.


Aztán más boltban meg hiába mondom, hogy fiatalosat szeretnék nem értik meg. állandóan olyat mutogatnak amiket nagyanyám hord kb. Nem értik meg.. Normál boltban meg úgy néznek az emberre ha azt mondja D-E, stb kosár, mintha nem is ezen a bolygón élne... :(

2011. szept. 28. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!