Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » A fehér bikini vizesen átlátszik?

A fehér bikini vizesen átlátszik?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Idén szeretnék egy fehér bikinit venni, de félek, hogyha kijövök a vízből akkor át fog látszódni. A felsőrészt még úgy ki lehet esetleg küszöbölni, h szivacs van benne, de az alsót nem...

szeretném kérni, hogy páran írjátok le a tapasztalataitokat a fehér bikinivel szemben. sajnos kevés olyan fehér bikini van, aminek a felső része szivacsos.


2009. ápr. 26. 23:29
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Szokott a bugyik (he nme szivacsos, akkor a felsőnek is van) belső oldalára előre varrva lenni egy másik anyag, ami nem endedi, hogy áltlátsszon. Nekem fehér nagy pöttyös bikinim van és egy világos sárga van és egyik se látszik át egyátalán.
2009. ápr. 26. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
43%
Nem gond ha átlátszik... csak örülni fognak neki az emberek :D Egyébként én még nem láttam olyan fehér fürdőrucit ami ne lett volna átlátszó vizesen.
2009. ápr. 27. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
86%
Nekem anya mesélt a fehér bikinis tapasztalatairól, annak idején ő is abban hódított:) Az övé átlátszott, és nagyon mókás sztori lett a dologból- bár szerintem ez csak így utólag vicces :)
2009. ápr. 27. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Én is szeretnék, de nekem megoldott a gondom, mivel nem tudok úszni, így valószínűleg vízbe sem sűrűn mennék benne...

Egyébként szerintem biztosan van olyan, ami nem látszik át, de azt meg is kell fizetni!

2009. ápr. 27. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tade ***** válasza:
100%
Szia. A jobb minosegu bikiniknek 2 retege van, ezert nem latszik at.
2009. ápr. 27. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Átlátszik, anyumnak anno átlátszott a szőr is:)
2009. ápr. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!