Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi idén ősszel divatos? Mi az...

Mi idén ősszel divatos? Mi az amit ti mindig viseltek?

Figyelt kérdés

Hello. Szeretném megtudni, h mi divatos most ősszel.

Írjátok le, h ti mit viseltek mindig, lehet az egy család tagtól kapott ékszer, vagy valami más is.

Jöhetnek, kiegészítők, ruhadarabok, lábbelik...

Előre is köszi a válaszokat. :DD


2011. szept. 28. 18:11
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Hosszított kétsoros kabát, fűzős magassarkú bokacsizma, ha hidegebb van, kötött sál :)
2011. szept. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
70%
2011. szept. 28. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

"Jumper" párti vagyok, vagyis hosszú pulóver, ami hosszít, vékonyít és - pláne egy övvel kombinálva - nagyon csinos alakot csinál. Ehhez cicanadrág vagy vastag harisnya + boka vagy hosszú szárú csizma. Nem feltétlenül divat szerint, inkább a saját ízlés a döntő. Vagy jumper helyett hosszú ujjú ruha, idén az ilyen szoknya ruhák, amik vagy hosszú ujjúak, vagy boleróval azzá tehetők:


[link]


[link]


[link]


Van pár ilyen kötény ruhám is, amihez szintén ezek a kiegészítő ruhák passzolnak mint cicanadrág, boleró és csizma:


[link]


Kabátból idén egy Asos szoknya fazonra esett a választás, ami nagyon hasonlít ehhez a darabhoz:


[link]


(A téli kabát is hasonló fazon lesz.)


Kiegészítők pedig idén pávatollasok pl. ilyen is van:


[link]


És már több éve hosszú nyakláncok, pl:


[link]

2011. szept. 28. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Bocs, fülbevalónál ez akart lenni:


[link]

2011. szept. 28. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 habibi ***** válasza:
100%

az első válaszoló válaszolt helyettem is, de honnan tudta? :O még azt hozzátenném, hogy szürke a kabátom és fekete/szürke a cipellőm

19/L

2011. szept. 28. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Pasztell színek ,és a sötétebb árnyalatok.A torna cipő viszont kifut a divatból.Felsők has résznél lengébbak.Szörme csak kis mértékben alkalmazva, kötőt felsők továbbra is hódítanak.Viszont a kocka, csikós és a tarka ruhák viszont hanyagolandó.
2011. szept. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon szeretem az őszt és pont az előző válaszadóhoz hasonló emberek miatt csúful csak meg számomra kicsit. Mi az, hogy ősszel semmi szín és minta? Pont a szín évszaka, én ilyenkor nagyon sok meleg mintás ruhát hordok, vagy pasztell egyszínű helyett narancsot, pirosat, királykéket, méregzöldet. Miért kell ilyenkor a természettel haldokolnia az emberek divatkövető, jelentős részének???
2011. szept. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
19L, úgy látszik, hasonló a stílusunk :))
2011. szept. 28. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Semmi kieg, egyszerű, de mégis valamiért stílusos ruhák. (Legalábbis mások azt mondják, én nem tudom, nekem tök természetes.) Télen - nyáron feketét hordok, nem hat meg az évszakok változása. Tegnap beszereztem egy fekete vastagabb felsőt is azért. Már hideg van.


18/L

2011. szept. 29. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 csokissüti002976 ***** válasza:

Utolsó előtti!


Nektek nem stílusotok van, hanem csak annyi eszetek, hogy a divatot majmoljátok!

///

Én szoknyákat hordok fekete cicanacival, meg tornacipővel. Farmerszoknyához pl kockás póló, kék-csíkos szoknyához fekete felső, szürke-fekete pöttyös szoknyához is fekete felső.

Kiegészítő: fekete táska/málhazsák. Van egy állandó ezüst láncom és egy fekete gyöngyös nyakláncom. csók!

2011. szept. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!