Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mi idén ősszel divatos? Mi az...

Mi idén ősszel divatos? Mi az amit ti mindig viseltek?

Figyelt kérdés

Hello. Szeretném megtudni, h mi divatos most ősszel.

Írjátok le, h ti mit viseltek mindig, lehet az egy család tagtól kapott ékszer, vagy valami más is.

Jöhetnek, kiegészítők, ruhadarabok, lábbelik...

Előre is köszi a válaszokat. :DD


2011. szept. 28. 18:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Szoknya, cicanadrág, tornacipő.. ki szólal meg?:)
2011. szept. 30. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ja épp akartam mondani, ez meg milyen stílus??? csak mert úgy leszóltad az előtted szólókat, de ez is elég trógerül hangzik :D :D
2011. szept. 30. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat
2011. okt. 3. 19:56
 14/18 anonim ***** válasza:

Ősszel a lila az alap nálam, ez 1-2 év alatt alakult ki.

Tavaly szereztem be pl. egy egysoros, térdig érő lila kabátot:

[link]

Van egy lila kendőm/sálam (ennél sötétebb és nem tyúklábmintás, hanem nagykockás):

[link]

Egyébként pedig ahogy az idő engedi: hosszú, tunikaszerű blúz vagy hosszú kardigán, balerinacipő, sportcipő, hidegben már hosszú, lapos csizma.

A táska-cipő általában fekete, a kiegészítők közt is van lila, de alapvetően (fülbevalók, nyakláncok, gyűrűk, brossok) ezüstök, hogy jól kombinálható legyen.

2011. okt. 6. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Nem hangzik trógerül a cicanadrág - tornacipő. Tróger az aki ezt írja. Egyébkénkt jó,hogy nektek nincs más gondotok mint a divatot majmolni. Egyéniségek nem vagytok az tuti.

PlázaBitchs!!!!!!

2011. okt. 6. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Minden ember olyat hordjon amilyennek magát érzi. Ha az öltözködésébe köttök bele akkor őt bántjátok meg.

Nekem az ősz természetes színeket hoz a ruha táramba. De mondjuk én mindig csak szép színekkel öltözök, és akár lehet egy sötét kék bronz gombos kabát, akár egy piros mintás pulóver. Ne öltözzetek szerintem mindig egyforma színekbe, mert az unalmas lesz egy idő után. Viszont csínján kell velük bánni mert szörnyű is tud lenni. Egyébként ajánlom a Zarát, a Pull and Beart, meg a Bershkát is. Ha itt vásároltok akkor nem hiszem hogy el tudjátok rontani az ősz stílusát, és megfizethetőek. De ez nem a divatról szól. És nagyon sokan nem tudják hogy mi a divat. Mert nem az ami éppen neked nincs de mindenki másnak van.

2011. okt. 6. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
előző vagyok. (15/L)
2011. okt. 7. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
köszi
2011. okt. 12. 18:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!