Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Tetszenek az ilyen kabátok?

Tetszenek az ilyen kabátok?

Figyelt kérdés

Szeretnék venni őszi kabátot, de nem akarok bőrdzsekit, minden második tizenéves azt hord. Szerintetek hogy néznek ki? Persze képzeljétek el az összeset feketében (mert más színben nem veszek)


[link]


[link]


[link]


Az utolsó képen látható milyen hosszú, én rövidebbet szeretnék. Ha esetleg van ötletek, linket is küldhettek, hogy szerintetek milyen kabátot vegyek ami megéri?


2011. szept. 30. 18:37
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem tetszenek *.*

Én az elsőt venném meg,mert narancs és kedvenc színem :D

2011. szept. 30. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

[link]


Találtam feketében :) de az árat ne nézzétek.

2011. szept. 30. 18:42
 3/7 anonim ***** válasza:
Jól néz ki, biztos találsz valahol olcsóbban.
2011. szept. 30. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én Zarában vettem magamnak 9ezerért... Mondjuk gyerek méretet. Volt belőle sötétkék, barnás, és krémszínű

ilyen: [link]

2011. szept. 30. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Pont most akartam írni, hogy narancsot vegyél mert az a tél divatszíne, de ha te feketét szeretnél akkor olyat válassz (ahhoz tehetsz azért narancssárga sálat)
2011. szept. 30. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2011. okt. 1. 07:37
 7/7 anonim ***** válasza:

aha :)

nekem bézshez hasonló színű van, de ami a képen van, annál sötétebb egy picit, viszont úgy kb a fenekem közepéig ér. és kétsoros.

ja és anyu szekrényéből van, már vagy 10 éves, de anya nem nagyon szerette, viszont nekem tetszik :)

2011. okt. 1. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!