Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Egy magas, vékony lánynak jól...

Egy magas, vékony lánynak jól áll a magassarkú csizma?

Figyelt kérdés

180cm vagyok és amikor felveszek egy magassarkút ,mindenki engem bámul az utcán és nem tudom eldönnteni ,hogy azért ,mert jól áll,vagy mert nem.

Fiúk ti mit gondoltok erről?(lányok ti is)


2011. okt. 1. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
58%

azt hogy piszok mázlista vagy!!!!!


by: 168 cm (-.-")L

2011. okt. 1. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
saja az orvos szerint még nőni fogok!
2011. okt. 1. 11:44
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Azert neznek meg, mert feltuno vagy.

A leirasbol meg nem igazan lehet tudni, hogy pozitiv, vagy negativ ertelemben, mert az emberek hajlamosak megbamulni azt, aki kicsit jobban elter az atlagtol es mindegy, hogy jobb, vagy rosszabb.

Nyilvan a magassagod egyreszt mar feltuno, de ha csinos vagy, ezt tudod magadrol es batran, onbizalommal, pozitiv kisugarzassal jarsz, kelsz az emberek kozott, akkor siman megneznek. Es nem feltetlenul a magassagod, vagy a csizma miatt, hanem a kisugarzasod, megjelenesed vonza a tekinteteket.


Ha nem erzed magad jol a borodben, a csizmaban, nem vagy kibekulve magaddal, vagy vegig azon gondolkodsz, hogy esetleg a magassagod es a magassarku miatt bamulnak-e, ha szerencsetlenkedsz, akkor is neznek az emberek.


Egyebkent egy magas nonek ugyanugy jol all a magassarku, mint egy alacsonyabbnak, ha megfeleloen tudja hordani.

En 178 cm vagyok, siman felveszek magassarkut, az alakom boven megengei az igen csinos ruhakat, elek is a lehetoseggel. En sohasem mutatok tul sokat, nem rakom ki a melleimet, nem log ki a minibol a fenekem, nincs rajtam rengeteg smink, nincs minden hajamszalla belove, nem fujok magamra egy uveg parfumot es nem hordok tengernyi cifra kiegeszitot. Mindenbol van rajtam epp eleg, de nem tul sok, csak annyi, amennyivel jol erzem magam maximalisan.

Es igen, a vegeredmeny az, hogy allando jelleggel rajtam marad az emberek szeme, OK, nem 10 ember bamul meg a 10bol, de rengetegen, eszreveszem. Es nem csak akkor, amikor magassarkuban vagyok.

Egyebkent en ilyen magassaghoz platformot nem hordok egyaltalan, max 7-8 centiig megyek el, kulonben magasabb lennek a ferjemtol, azt viszont nem szeretnem.

De ha te a 10 centisben is eleg magabiztos es termeszetes vagy, akkor hordhatod azt is.

2011. okt. 1. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
26%
Hát nem tudom.Én lány vagyok és nem hordanék nagyon magas sarkút, ha 180 lennék, mert tényleg olyan feltűnő és nem mindíg jó értelemben.Én ha látok ilyen nőket mondom magamban, hogy hú ez aztán égi meszelő vagy zsiráf.
2011. okt. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nekem tetszenél ez szinte biztos.

Igazából azon múlik az egész hogy hogy viseled ha feltűnő vagy. Ha zavar hogy néznek azt meglátják rajtad. De ha egyáltalán nem zavar, és full laza tudsz lenni akkor hatalmas előnyöd van a többi lánnyal szemben.

A lényeg az hogy egy feltűnő külsőt tudni kell viselni.

21/F

2012. máj. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!