Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » 17 éves vagyok,174 cm (és 55...

17 éves vagyok,174 cm (és 55 kg) szerintetek a 12 cm-s magassarkú még belefér? Vagyis akkor 186 lennék. Az nagyon magas?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a magassarkúkat, viszont szerintetek 186 centisen nagyon magas lennék? :( Az alacsonyabb sarkúak nem tetszenek...
2011. júl. 16. 21:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Most így fiú aggyal mondom, hogy a 12cm-es magassarkú szerintem biztos nem dob rajtad 12centit, mert csak a sarka akkora, olyan, mintha pipiskednél.
2011. júl. 16. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha magas emberekkel mész akkor semmi baj de ha mindenki más alacsonyabb akkor inkább laposba menny. Én 170cmvel laposba megyek mindig és nem zavar... úgyse akarok létra pasit.
2011. júl. 16. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
szerintem is attól függ hova mész, mert ha alacsony emberekkel vagy furcsán néznél ki, ha meg barátod vagy akkor nála ne legyél így magasabb :)
2011. júl. 16. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
van*
2011. júl. 16. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
93%

Én 176 cm vagyok és hordok 10-11 centis magassarkút. Nálam az a maximum.

Az emberek általában megbámulnak a magasságom miatt, de hát ez van. Nekem is az ilyen magasságú cipők tetszenek. Magasabb férfiak meg bőven akadnak, szóval...

2011. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Elég vékony is lehetsz, a magassarkú meg szerintem még karcsúsít. Te döntésed, de szerintem egy 6-8 centis magassarkú is szép, kényelmesebb is, nem vágja tönkre a lábadat, ha minden napra akarod.

De ha alkalomra szeretnéd, akkor úgy elmegy.

2011. júl. 17. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
7%
Ugyan már, még kevés is, minimum 16 cm-es sarka legyen... gyönyörű leszel, ahogy csámpázol végig az utcán és mindenkinél nagyobb leszel szinte, a legtöbb pasinál is.
2011. júl. 17. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
72%

Ne foglalkozz azzal, ki mit gondol, akinek nem tetszik, az ne nézzen oda :)

Azt, aki ezt meg meri tenni, irigyelni lehetne, mert mer más lenni és nem érdekli a többség véleménye. Én azt mondom, hajrá!

(és nem 160 cm-mel dumálok, hanem ugyanilyen magassággal!)

2013. ápr. 7. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!