Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Lányok! Ti mikortól kezdtetek...

Lányok! Ti mikortól kezdtetek toppot vagy melltartót hordani?

Figyelt kérdés

közvetlen a mellem alatt 66cm körbe, a mellem legteltebb részénél a mellbimbóknál 70 cm (én toppra gondoltam)

12 éves vagyok az osztályban már sokan hordanak (még azok is akikkónek annyi sincs mint nekem)

Kicsit idegesít hogy a pólók alatt olyan hegyesnek tűnik?Szóval szerintetek hordjak már toppot?Köszönöm szépen a válaszokat!


2011. okt. 1. 14:47
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Hordjál topot nyugodtan. Én kb 11 éves koromtól kezdtem, mert már bőven kellett addigra. De ez eléggé személy függő, mert a húgomnak például nem kell még (ő most 11). És valaki írta, hogy ha anyukád megengedi. Tekintve, hogy nem egy csipkemelltartót akarsz felvenni nem hiszem, hogy van mit nem engedni rajta. Szerintem nyugodtan mondd meg neki, pláne, ha jó kapcsolatban vagytok, hogy szeretnél topot, mert zavar, hogy a póló alatt kidudorodik a melled. Nincs mit nem engednie ezen. Együtt menjetek el és vegyetek topot, a méretre figyelni kell, mert nem jó, ha túl szoros, a túl bőnek meg semmi értelme. Aztán, ha úgy érzed, válthatsz melltartóra. Vannak teljesen normális korodbeli lányoknak való melltartók a Woman's Secretben például.
2011. okt. 14. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim válasza:
Nem hordok melltartot (19/l)
2011. okt. 14. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

Nekem 12 évesen már melltartó kellett nem top:(

Te is hordhatsz azt is topot is amelyik kényelmesebb:)

2011. okt. 15. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
én felváltva hordok toppot melltartót de az egyik osztálytársamnak semmije sincs nagyon vékony és melltartót hord
2012. máj. 10. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
Melltartót csak akkor hordj, ha már tényleg van melled, addig míg nincs tökéletes a topp :)
2012. aug. 18. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

én 14 vok, oan 2 éve hordok melltartót :)

a toppot nem szerettem soha...

2012. szept. 24. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!