Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Szerintetek melyik lenne a...

Szerintetek melyik lenne a jobb cipő?

Figyelt kérdés

Platform magassarkút szeretnék venni, találtam is egy szép egyszerű fekete lakk magassarkút de kb 1-1,5 cm a platform rész és kb 10-11 cm a sarka :)

Szerintetek ilyet vegyek? ( nem is halok meg benne 1 óra alatt :D) Vagy pedig egy 12 centi magasat és a 2 cm nagy platform résszel lévőt? :)

Melyik szebb, kecsesebb, és melyik lenne a jobb?


2011. okt. 1. 19:40
 1/3 anonim ***** válasza:
Annyira nehezedre esne belinkelni 2 db képet?!
2011. okt. 1. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Próbálom elképzelni, hogy, hogy nézhetnek ki a cipők. :D

Szerintem először a kisebb platformosat vedd meg szerintem, aztán, ha majd biztosan tudsz benne menni, akkor vedd a nagyobbat. Hidd el számít azért az a 2 cm. :/ Igaz, nem tudom, hogy állsz magassarkúban járás terén :D Szóval, ha már jól megy akkor bocsi, nyugodtan vedd meg a nagyobbat. Én személy szerint imádom a magas platformos cipőket, olyan szépek. :P Viszont még nem igazán tudok bennük menni. Egyszer próbáltam egy elég magasat, de nem tudtam benne normálisan járni, bizonytalan voltam, szóval a kisebbet vettem meg. :)

19 L

2011. okt. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszönööm:):)

erre voltam kíváncsi :D

én is imádom őket.. olyan szépek :) a kisebb is szép :D de hát.. :D

2011. okt. 1. 23:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!