Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Turkálókról tapasztalatok?...

Turkálókról tapasztalatok? Megéri?

Figyelt kérdés

Szóval hogy fogtatok e már ki ott márkásabb ruhákat (azt megköszönném ha leírnátok hogy milyet és mennyiért), a darabosat vagy a kilósat részesítitek előnyben, meg amit még gondoltok róluk.


Plusz egy kérdés: rákerestem itt az oldalon a turkálókkal kapcsolatos kérdésekre és láttam hogy a lányok mennyi nekik való cuccot találnak olcsón, hogy mennyire szeretik a turkálókat, stb.


De egy fiúnak is akad ott normális cucc? Mert fiútól nem nagyon láttam még hogy írt volna milyen jó férfiöltözékeket talált volna magának...


Köszi előre!


17/F.


2011. okt. 2. 12:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekem vannak onnan: Fishbone, H&M, valami olasz nagymárka, Esprit, Adidas ruháim, amik tényleg igaziak és jó minőségűek.

Kinek mi, nekem a kilós jobban bejött.

És szerintem azért nem láttál, mert a fiúk nem sűrűn járnak turkálóba.. sőőőt.

2011. okt. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Néha akadnak márkás és jó állapotú cuccok, érdemes benézni.
2011. okt. 2. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
84%
Én még soha nem találtam semmit, illetve egyszer vettem egy klassz farmerszoknyát, de mivel darabáras Háda volt, kétezer forint volt. Sokan írják, hogy így kincseket, meg úgy kincseket találnak, de honnan tudjuk, hogy ami neki kincs, az nekem nem egy használtrongy? Ugyanis hiába írja bárki a naaaaaagy márkaneveket, attól, hogy valami márkás, még lehet ronda mint az atom......csak ebben senki nem gondol bele, aki csak a márkákat ajánlgatja.
2011. okt. 2. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Kilósba szoktam járni, és szép számmal akadnak férfiak is ;]


Nekem is van H&M-es, meg Dorothy Perkins ruhám a Hádából.


Igen, ami az egyiknek kincs, az a másiknak használt rongy. Ez teljesen igaz. Én onnan "mértem le" a kincsségét a ruhámnak, amikor a barátaim kb. "csorgatták a nyálukat" a felsőimre. :D

2011. okt. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
21%
Nem tudhatjuk, milyen ízlése van a barátaidnak :))) Nekem is csorgatta már nyálát ismerős szép ruhámra is, de olyanra is amit ki akartam dobni, kérte, hogy inkább adjam neki.........de akik turkálóba járnak, azoknak érdekes módon mindig irigylik az öltözködését, legalábbis mindenki ezt írja, aki turkál. De ha HM vagy New Yorker ruha lenne rajtad, mert jó az ízlésed, lehet, hogy arra is csorgatnák :)
2011. okt. 2. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kilósba szoktam én is járni, de sajnos egyes turkálókban nem lehet megpróbálni a ruhát, és volt hogy kidobtam 500 ft-ot, úgy hogy nem volt jó rám 1 ruha sem:/

Van amúgy, hogy tök jó dolgok vannak és megéri:)

2011. okt. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
62%

Én szoktam. Rengeteg ruhát találtam, fekete kasmírmellényt, kötött pelerint, bolerókat, szoknyákat, topokat, kardigánokat.

És bizton állíthatom, hogy nem használt rongyok - szerencsére elég jó szemem van a ruhákhoz, és mivel nem valami fullos-csicsás vackok, hanem egyszerű, nőies, finom ruhák, egyértelműen igazi kincsek.

Nem véletlen, hogy mindenki szerint különlegesen és nőiesen öltözködök.

2011. okt. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
A Háda turikba érdemes menni rengeteg ruhát találtam már ott.
2011. okt. 2. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

En neha (max havonta egyszer) benezek turiban es van, hogy sok jo dolgot talalok, van, hogy alig.

Megmonom oszinten, hogy nekem a turkalos markak nem sokat jelentenek, mert evekig Angliaban eltem, en elso kezbol is ezekben a boltokban vadasztam es azon kivul, hogy pl a Next jo minoseg, a New looknak pedig tobb lazabb termeke van, a Marks&Spencerben csak a fehernemu valo nekem, stb, szoval nekem ezek atlag uzleteknek tunnek, nem olyan markanak, hogy a termekeiket a nevukert kelljen eszrevennem es ne azert, ahogy kineznek.

Talan a Gap az egyetlen hetkoznapi embernek valo marka, amivel kicsit elfogultabb vagyok.


Szoval:

- nyaron jobb vasarolni, mert a nyari ruhak konnyebbek. Volt, hogy fel ora alatt osszeszedtem egy pantos, konnyu nyari ruhat (asszem new look volt), egy csotop-pot (warehouse), egy kb teljesen uj igen csinos szoknyat (next) es pantos felsot (markara nem emlekszem) es egy teljesen uj, cimkes, nagyon jo minosegu melltartot (marks&spencer).

1800 forintot fizettem az egeszert!


Maskor pedig volt olyan, hogy 2 oran at keresgettem, nevetsegesebbnel nevetsegesebb dolgokat talaltam, szinte mindent 14-16-os merettol felfele (en 8-as vagyok, szoval ez kulon nehezito tenyezo, mert 6-8-as ruhabol van a legkevesebb). Es a 2 ora alatt egy olyan dolgot nem talaltam, amit erdemes lett volna hazavinni.


A teli dolgok nehezebb, de a ferjemmel a mult heten beugrottunk es 4500 forintert lett egy nagyon jo es szep allapotu borkabatja, kb 50 ezres kategoria atszamitva.

Ugyanekkor vettem 1300 forintert egy par cipot (new look), szinte teljesen igy nez ki, mint ez, sotetvoros/bordo, de a fazon is ilyen: [link]

Cipoket en meg sem szoktam nezni, mert elegge kenyes vagyok, de ez annyira uj volt es annyira vonzo, hogy felprobaltam. Meg benne volt a talpan belul is a matrica az ararol es a talpan is rajta volt az anyagosszetetel matrica. Nem mondanam hasznalt ciponek.


De van, hogy semmi jot nem talalok.

2011. okt. 2. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!