Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Mit kezdjek ezzel a csizmával?...

Mit kezdjek ezzel a csizmával? Lásd a leírást.

Figyelt kérdés
Ebay-ről rendeltem egy szuper csinos csizmát télre, ami melegnek, kényelmesnek tűnik. Sőt, eredetileg úgy volt, hogy a talpa sem csúszik, direkt rákérdeztem erre az eladónál. Ma reggel elhoztam a postáról, és kiderült, hogy teljesen tükörsima talpa van (igaz vastag gumiból). Szerintetek érdemes emiatt balhéznom az eladóval? Így igazából arra, amire eredetileg szántam, hogy a hóban és a jégen ezt hordjam, nem alkalmas asszem :S
2011. okt. 3. 09:32
 1/5 MarySue ***** válasza:
Én a helyedben tuti szóvá tenném.
2011. okt. 3. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
biztos, h közölném az eladóval...plusz elvinném cipészhez, hátha tud rá olyan réteget ragasztani v vmi....hátha olcson megoldhato:)
2011. okt. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

En 1-2 napon belul megmutatnam egy cipesznek, mert tud ra ragasztani olyan reteget a talpara, ami kevesbe csuszik.

Meg nem csinaltatnam meg, csak arajanlatot kernek es megirnam az eladonak a panaszomat, es egyertelmuen kernem, hogy a cipesz koltseget fizesse vissza neked a vetelarbol, mert nyilvan levelezes bizonyitja, hogy masnak tuntette fel az arut mint amilyen valojaban. (mondjuk ha volt foto a talparol, amint latszik, hosz sima, akkor ezzel nem csinalhatsz semmit.)

Arrol is felvilagositanam, hogyha ez neki nem megoldas, akkor az egesz csizmat visszakuldod, kered szepen a komplett arat vissza es ne szamitson pozitiv ertekelesre.


Persze benne van a pakliban, hogy az elado a masodik megoldast valasztja es ez neked sem jo, mert kulfoldre a posta valszeg tobb lenne, mintha sajat koltsegen csinaltatod meg a csizmat. De ha normalis az elado, akkor nem fogja ezt kerni, hanem a javitasi koltseget el fogja engedni az arbol. Ha megis a visszakuldest szeretne, akkor pedig meg mindig irhatod, hogy megsem kuldod vissza es mehet a negativ komment, a lenyeg, hogy a leendo vasarlok lassak, hogy az elado nem teljesen korrekt es nem is akarja kijavitani a sajat hibajat.


A negativ kommentet egyebkent sokan nem szeretik hasznalni, mert sokan azt gondoljak, hogy ez az eladoval kics.szes, pedig nem, ennek a lenyege pont a leendo vasarlok megsegitese.

2011. okt. 3. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem volt fotó a talpáról, csak annyit írt, hogy nem csúszik (non-slippery). Na, hát ahogy írtátok, szóvá tettem nála. Kiderült, hogy azért írta ezt, mert gumi talp, ami nem csúszik, és hiába sima, télen sem fog (igaz, Spanyolországból jött a csizma, lehet, hogy nem tudják milyen a tél...). Bocsánatkérés, visszavásárlás persze fel sem merült. Idő közben viszont nagyon beleszerettem a csizmába:) Szerintetek nagyon necces lesz így télen hordani? Az a gondom a cipésszel, hogy félek, nem tudja olyan szépen megcsinálni, mint amilyen most, mert elég vastag gumi talpa van, hangsúlyos része a csizmának.
2011. okt. 4. 08:22
 5/5 anonim ***** válasza:
csak egy vékony réteget ragaszt rá sztem:) menj be egy cipészhez kérdezd meg, mutassa meg..meglátod, hogy kb h fog kinézni:):):)
2011. okt. 4. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!