Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Hol lehet kapni hamis Louis...

Hol lehet kapni hamis Louis Vuitton vagy Gucci táskát Debrecenben?

Figyelt kérdés
Látszik rajta, hogy nem eredeti LV vagy G, de ugyanaz a stílus vagy hasonló mintájú.
2011. okt. 4. 08:46
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Csájna market. De akkor már inkább homártasi, nem?
2011. okt. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért akarsz hamis terméket venni?
2011. okt. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
42%
Fogadj el egy jótanácsot: soha semmiből ne vegyél hamisat. Csak leégeted magad vele. Úgyis látszik rajtad, a ruhádból, a cipődből, az órádból és az ékszereidből pontosan ki lehet következtetni, hogy tellik-e háromszázezres táskára, vagy egy hamisítvánnyal gizdázó panelproli vagy. Ne csinálj majmot magadból, ha nincs pênzed eredetire az nem gáz, de hamisítvánnyal ugrálni k.urva kínos.
2011. okt. 4. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nincs rajta, hogy Gucci vagy LV, csak úgy néz ki mint azok, hasonló a mintája, de nem ugyanaz. Nincs rá 300ezrem sorry, de a stílusa tetszik. Véleményt amúgy sem kérdeztem, csak infót.
2011. okt. 4. 14:04
 5/5 anonim válasza:
Ha még aktuális én debreceni vagyok és foglalkozom LV táskákkal. :)
2012. jan. 4. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!