Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Loius Vuitton táska/öv vélemén...

Loius Vuitton táska/öv vélemények?

Figyelt kérdés

Egyik ismim vkije hozott törökből (eredeti) Louis Vuitton cuccokat. 2500 Ft egy öv és 7-12-14ezer egy táska (fazonfüggő). Tetszenek, de nem akarok ilyet venni, mert:

- egy táskát vettem pesten a piacon, és nagyon rossz minőségű, több helyen elszakadt, kb. 6 ezer Ft volt, ami nekem sok. tehát pénzkidobás volt.

- mindenki tudja, ha vkin ilyet lát, hogy hamis, és piaci.

- szerintem inkább már ciki, mint menő.

- inkább veszek egy Retro vagy Mayo chix vagy Nike táskát, annak sztem nagyobb tekintéje van..


Szerintetek?


2011. okt. 19. 14:59
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
55%
a hamisítvány szánalmas.
2011. okt. 19. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
86%
Én ha meglátok valakin egy 'loisz vuttyon' táskát akkor kb szemberöhögöm. Az ismerősöd ismerőse pedig megint csak nem eredeti LV cuccokat árul, mert van ez a tipikus barna LV mintás táska..na szóval az eredetiben kérlek 245000 Ft, és a te ismerősöd nem hinném hogy annyiért bárhol is megvette, aztán tovább adja 2500Ft-ért, szóval érted.. ne vegyél ilyen cuccokat, mert ahogy az előző is írta, elég szánalmas :D
2011. okt. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 A kérdező kommentje:

az öv ennyi, a táska 7-14 ezerig van..(értő olvasás)

Egyáltalán nincs elírva rajta semmi, azért olyan hülye nem vagyok, hogy egy elírt márkanevű sz-art felvegyek.

Belül is van márkajelzés, bőr, és tényleg jól néz ki, csak félek, hogy gáz lennék. Pedig egy 14 ezres táskának a tulajdonosáról nem akarom, hogy azt gondolják, gáz..

Mert sztem az már nagy pénz egy táskáért..

Én arra gondolok, hogy lopott, vagy tényleg jó minőségű hamisítvány (hangsúlyozom, nincs elírási hiba sehol a márkajelzésben)

2011. okt. 19. 15:11
 4/25 A kérdező kommentje:

most nézem, hogy a kérdés címében elírtam az LV márkanév nevét..bocsi, siettem.


Na de mindenkit arra kérek, tegye félre a rossz indulatát, nem akarok a kérdés végén úgy kijönni, hogy úgyis én vagyok a hülye...

2011. okt. 19. 15:13
 5/25 anonim ***** válasza:
100%

A LV táskák pár százezer forintnál kezdődnek. Ha eredetinek van feltüntetve 12 ezer forintért annak az előállítási költsége 3-5000 Ft lehet. Igaz, hogy a nevet meg kell fizetni, de az eredeti cuccoknál akkor csinálsz jó vásárt ha 200.000-ért veszel, egy 360.000 Ft-os táskát.

Hagyd a francba, akinek ilyen táskára van pénze, annak mindene ilyen színvonalú, egy ilyen hamisítványnak sem nevezhető táskával viszont könnyen bepalizhatónak és butácskának tűnhetsz a többi olcsó cuccodhoz képest.


Az említett márkákból nyugodtan válogathatsz kedvedre. Ezek megbízhatóak.

2011. okt. 19. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
70%
Én sem arra gondoltam hogy félre van írva, csak a hamisítvány táskákra én a 'loisz vuttyon' jelzőt használom. Nyilván, vannak nagyon jó minőségű hamisítványok is, de ettől függetlenül sem vennék ilyet. A szövegértésemmel sincs semmi probléma elhiheted, az történt hogy én is siettem, és nem alaposan olvastam el. A mondandóm pedig az övre és a táskára is érvényes, tehát írhattam volna akkor 14 ezret is, érted hogy mit akarok mondani?! Persze, amíg nem láttál egy eredeti LV táskát, övet addig nem tudod hogy minek is kellene pl. a címkéjén szerepelnie, így nagyon hasonló hatást tudnak elérni a hamisítók. Ez persze a te dolgod, hogy megveszed-e, vagy sem, de amit elhihetsz nekem, az az hogy csak akkor lesz eredeti LV táskád, ha egy hivatalos üzletben, vagy kisebb forgalmazótól rendeled meg.
2011. okt. 19. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
57%
eleve a márkákkal való menőzés meg "tekintély-feltornászás" is szánalmas...
2011. okt. 19. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:

ááááá miért kell engem kihozni hülyének???

Az volt a kérdés, hogy ha van rá pénzem, jobb egy Louis Vuitton táska ami megszólalásig olyan mint az eredeti, és csak én tudom, hogy nem párizsból van, vagy jobb egy olyan márkát választani, amivel nincs tele a piac....ennyi a történet.


Aki rossz indulatú az kapja be! Az életben így sokra fogja vinni...

2011. okt. 19. 15:29
 9/25 A kérdező kommentje:

"csak akkor lesz eredeti LV táskád, ha egy hivatalos üzletben, vagy kisebb forgalmazótól rendeled meg."


Nem vagyok hülye. tisztában vagyok vele, hogy nem eredeti. CSAK jó minőségű utánzat, replika..ami neten, forgalmazónál 50 ezer..

2011. okt. 19. 15:38
 10/25 anonim ***** válasza:
75%

"hozott törökből (eredeti) Louis Vuitton cuccokat."

"tisztában vagyok vele hogy ez CSAK jó minőségű utánzat..."


hoppá. na akkor kit nézzünk hülyének ha nem téged?

2011. okt. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!