Kezdőoldal » Szépség és divat » Öltözködés » Sikerült beszereznem egy...

Sikerült beszereznem egy ilyan cipőt de nem tudom hogy hova vegyem fel! Suli? Templom? Buli? Vásárlás? A 7végén elmegyünk a családommal Párkányba /Szlovákia/ Valamilyen vásárba Vagy akkor vegyem fel? Segítsetk! 13/L

Figyelt kérdés
[link]
2011. okt. 5. 15:03
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Bálba. Esetleg buliba, ha nagyon ki akarsz tűnni. Suliba és templomba nem illik ilyet felvenni, vásárlásnál mindegy, de inkább ne, mert le fog szakadni a lábad. Vásárba meg semmiképp, az nem magassarkús terep.
2011. okt. 5. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Ha full így néz ki akk suliba semmiképp mert ez túl ünnepélyes hétköznapra.Viszont ünnepélyre,vásárlásra vagy akárhova simán felveheted, de suliba semmiképp.
2011. okt. 5. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
13 évesen??:) Nekem mindegy te dolgod..őő hát szerintem vársárba simán felveheted:) Iszonyatosan szép cipő:)
2011. okt. 5. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Hát ja 13 évesen nekem tetszett és a barátnoimmel megvettuk koszi a válaszokat de azé még írjatok h mi a véleményetek
2011. okt. 5. 15:23
 5/17 anonim ***** válasza:
Te normális vagy? 13 évesen ilyen magas cipőt? Szívesen elbeszélgetnék anyukáddal és apukáddal.. Ennyi erővel kiállhatnál az út szélére is! Arról nem is beszélve hogy szét fognak menni a lábaid..
2011. okt. 5. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:
De hát mi a baj ezzel a cipővel nem értem,ja és nem szertnék ki álni az út szélére..És jobb hogy ha tudod van Barátom is..A Csókig eljutottunk!! :) akkor linkeljetek nekem való cipoket és az egész osztályunk magos s artkúkat hord
2011. okt. 5. 15:58
 7/17 anonim ***** válasza:

Utolsó vagyok

Úgy őszintén kit érdekel hogy van pasid meg hogy jön a pasid ahhoz hogy magassarkú cipőt vegyél fel?

2011. okt. 5. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
60%

Hát ezt tényleg max idősebb tesó szalagavatójára, esküvőre max.

És szerintem sem illik egy 13 éveshez, koravénnek tűnhetsz benne, de ez már a te bajod. Se suliba, se templomba ne vedd fel, és vásárolni, shoppingolni se praktikus ilyesmiben. XD

Ha nagyon akarod, vedd fel a vásárba, de előre megmondod, hogy úgy fogsz festeni, mint a falusi kislány, aki kiöltözött anyuci ruháiba a városi kirándulásra. :D

2011. okt. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez egy alkalmi cipő,különleges alkalmakra.Ilyen lehet egy bál,egy nyári esküvő,esetleg egy buli,de csak ha elegánsabb helyre mentek (a legtöbb ilyen helyre viszont nem engednek be 18 év alatt,szóval ez kissé paradox). Hozzátenném,hogy ha olyan mint a képen,akkor ez egy szandál,amit szerintem ne vegyél fel a "7végén",mert rossz időt és 10 fok körüli hőmérsékletet mondanak.


21/L

2011. okt. 5. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Jajj de aranyos vagy! :D Én is mindig nagyobbnak akartam tűnni amikor annyi idős voltam mint te. Nekem is mindenki azt mondta hogy még túl fiatal vagyok a magassarkúhoz meg a sminkhez de én csak azért is hordtam. Nos múlt hónapban volt egy lábműtétem mert elkezdett bütykösödni a lábam és már alig tudtam menni. És én nem ilyen kivételes esetnek számítok mielőtt azt hinnéd! :)


Na. szóval szerintem is bálba és esküvőre tudod csak felvenni, nem igazán számít ez a darab utcai viseletnek. Buliba talán még fel lehetne venni, de ugyebár te 13 évesen még nem jársz bulizni. Vásárra semmiképpen ne vedd fel mert tényleg kiröhögnek.

Egyébként neked is jókor jut eszedbe szandált venni, ősz közepén! :D


A barátodról meg annyit hogy ha ezzel most megbotránkoztatni akartál minket akkor nem hiszem hogy összejött. Az hogy 13 évesen van barátod szerintem (és a pszichológia szerint is) tök normális. A csók sem számít nagy ügynek amíg szex nem lesz belőle. Ellentétben a magassarkút jobb lenne 2-3 évig pihentetni. ;)

2011. okt. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!